POTA’DA HEYECAN SÜRÜYOR

POTA’DA HEYECAN SÜRÜYOR

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Kuzey Kıbrıs Basketbol Federasyonu işbirliği çerçevesinde hazırlık kapsamında düzenlenen 4’lü özel turnuvanın 2’nü gün maçları tamamlandı. Türkiye Beko Basketbol Takımlarının katıldığı turnuvada, günün ilk m

A+A-

 

 

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Kuzey Kıbrıs Basketbol Federasyonu işbirliği çerçevesinde hazırlık kapsamında düzenlenen 4’lü özel turnuvanın 2’nü gün maçları tamamlandı.

Türkiye Beko Basketbol Takımlarının katıldığı turnuvada, günün ilk maçında Aliağa Petkim ile Olin Edirne takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın büyük bölümünde de üstün oynayan Olin Edirne maçtan 73-57 galip ayrılarak günün ilk galibi oldu.

Gecenin ikinci maçında ise Hüseyin Beşoklu Hacettepe ile Asım Pars’lı Mersin Bş.Belediyesi karşı karşıya geldi. Karşılaşma oldukça tempolu ve çekişmeli geçti. İlk üç periyot başa baş geçen karşılaşmada, son periyotta hem hücumda hem de savunmada üstünlük kuran Hüseyin Beşok’lu Hacettepe Üniversitesi rakibi Mersin Bş.Belediyesi’ni 83-76 mağlup ederek günün ikinci galip gelen takımı oldu.

Ülkemizde düzenlenen özel turnuva’da bugün son maçlar oynanarak, organizasyon sona erecek.  

 

 

 

 

Bu haber toplam 770 defa okunmuştur