ÖZHAN MONARGALI: HEDEF, PLAY-OUT DIŞINDA KALMAK

ÖZHAN MONARGALI: HEDEF, PLAY-OUT DIŞINDA KALMAK

Geçtiğimiz sezon, Süper Lig kapısından play-off maçlarından dönen Mağusa’nın sarı-kırmızılı takımı Dumlupınar, yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu sezon adeta vites küçülterek Birinci Lig’de kalmayı hedefledi. Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Sp

A+A-

 

 

 

 

Saha sıkıntısı Dumlupınar’ı da sardı

 

Geçtiğimiz sezon, Süper Lig kapısından play-off maçlarından dönen Mağusa’nın sarı-kırmızılı takımı Dumlupınar, yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu sezon adeta vites küçülterek Birinci Lig’de kalmayı hedefledi.

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’nin sorularını yanıtlayan Dumlupınar Basın Sözcüsü Özhan Monargalı, play-out’un dışında kalmayı ve ligi orta sıralarda tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

 

HEDEF PLAY-OUT DIŞINDA KALMAK

Sezonu, 20 Temmuz’da açtıklarını ve takımı geçtiğimiz sezon olduğu gibi Antrenör Gürsel Kaçmaz ile yardımcısı İzzet Kaçmaz’ın çalıştırdığını dile getiren Monargalı,  saha sıkıntılarını devam ettiğini, antrenman yapmak için, bazen haftada en a z iki kez Beyarmudu, bir kez DAÜ ve bir kez da Çanakkale sahasına gittiklerini, DAÜ sahasının ara ekime girdiği için, on gün bu sahadan yararlanamayacaklarını altını çizdi.

 

GENÇ BİR KADROYA SAHİBİZ

 Transferde ise, geçen sezon Maraş’ta kiralık olarak yer alan forvet Ali Ceylan’ı geri aldıklarını, Alaniçi’nden de serbest transferde orta saha oyuncusu Salih Kemanecileri transfer ettiklerini belirten Monargalı, kiralık dönem de başka transfer de yapmaya çalışacaklarını dile getirdi. Bu arada geçtiğimiz sezon Türk Ocağı ile oynanan play-out maçında sakatlanan Ahmet’in kulüp tarafından ameliyat edilmesine rağmen, takıma dönmemesinin üzüntüsünü yaşadıklarını ve Ahmet’i beklediklerini açıkladı.

Ahmet’in dışında, yine geçtiğimiz sezon sakatlanan Köleli’nin de yavaş yavaş antrenmanlara başladıklarını dile getiren Monargalı Ali Oraoğlu’nun futbolu bıraktığını, İltaç’ın da G.Birliği’ne geri döndüğünü belirtti.

Monargalı,  gayet genç bir kadroları olduğunu, altyapıdan da bir-iki futbolcuyu da takıma monte edeceklerini ve geleceğin takımını kurmaya çalıştıklarını ifade ederken, Mağusalı iş adamlarından ilgi ve destek beklediklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 770 defa okunmuştur