ÖZGÜRGÜN : PRENSİPLER ÇATIŞTI

ÖZGÜRGÜN : PRENSİPLER ÇATIŞTI

2011-2012 futbol sezonunun başlamasına az bir süre kalmışken, sürpriz bir şekilde K.Kaymaklı teknik direktörlüğünden ayrılan Mehmet Ali Özgürgün, konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuştu. PRENSİP ÇATIŞMASI KAMPTA ORTAYA ÇIKTI Öz

A+A-

K.Kaymaklı’dan sürpriz bir şekilde ayrılan Teknik Direktör Mehmet Ali Özgürgün, YENİDÜZEN’e konuştu

 

 

Özgürgün : “Prensipler çatıştı”

 

 

Düzce-Topuk kampında Başkan Başman ile çalışma prensiplerimizin çatıştığı ortaya çıktı

 

2011-2012 futbol sezonunun başlamasına az bir süre kalmışken, sürpriz bir şekilde K.Kaymaklı teknik direktörlüğünden ayrılan Mehmet Ali Özgürgün, konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuştu.

 

PRENSİP ÇATIŞMASI KAMPTA ORTAYA ÇIKTI

Özgürgün ile yaptığımız görüşmede, temel felsefesinin bir çalışma ortamında karşılıklı prensipler çatıştığı zaman bir yerde bırakmak gerekliliğini düşündüğünü ve K.Kaymaklı’da Başkan Ali Başman ile prensiplerinin çatıştığı için daha yolun başında iken ayrılma kararı aldığını söyledi. Bu kararı Başkan Başman ile bir araya geldikten sonra ortak olarak aldıklarını dile getiren Özgürgün, yeni bir sezona başlanmak üzere olduklarını da anımsattı.

Geçtiğimiz sezon Hasan Sertoğlu ile göreve devam ettiğini ifade eden Özgürgün, ancak Sertoğlu’nun başkanlıktan ayrılması ile birlikte başkanlık görevine gelen Ali Başman’ın iyi giden bir takımı bozmamak adına kendisi ile devam etme nezaketini gösterdiğini belirtti. Sonuçta başarının, yani şampiyonluğun geldiğinin altını çizen Özgürgün ne var ki bu sezonki yeni bir başlangıçta Başkan Başman ile prensipler çatıştığını dile getirdi.

Özgürgün, Başkan Ali Başman’ın bir başka çalışma, kendisinin de farklı bir çalışma yöntemi olduğunu ifade ederek bu prensip çatışmasının Düzce-Topuk yaylasında ortaya çıktığının altını çizdi.

Bu nedenle, Düzce kampından başlayarak konuyu Başkan Başman ile tartışmaya başladıklarını ve kamp dönüşü sonrasında karşılıklı anlaşarak K.Kaymaklı teknik direktörlüğünden ayrılma kararı aldığını açıkladı.

 

GELEN TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEĞİM

K.Kaymaklı’dan ayrılırken ne üzgün ne kırgın ayrıldığını dile getiren Özgürgün, olgun bir şekilde dostça ayrıldığını söyledi.

Kaymaklı’da çok güzel ve unutulmaz günler yaşadığını, takım 25 yıl sonra şampiyonluğa ulaşırken, herkes gibi kendisinin de görevini yaptığını dile getiren Özgürgün, K.Kaymaklı camiasına teşekkür ettiğini, bundan sonraki sezonlarda K.Kaymaklı camiasına başarılar dilediğini belirtti.

Özgürgün son olarak kendisinin bir teknik adam olduğunu ve bundan sonra gelecek teklifleri değerlendireceğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 671 defa okunmuştur