ÖZBİLGEHAN: UMARIM KALICI OLURSUNUZ

ÖZBİLGEHAN: UMARIM KALICI OLURSUNUZ

Kıbrıs Türk Futbolu’na hizmet edecek yeni 22 hakem dün Ahmet Sami Topcan Salonu’nda sertifikalarını aldılar. Gösterecekleri performans ile yavaş yavaş müsabakalarda görev almaya başlayacak olan hakemlerin 2 tanesi önümüzdeki hafta sonu görev

A+A-

 

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbolu’na hizmet edecek yeni 22 hakem dün Ahmet Sami Topcan Salonu’nda sertifikalarını aldılar. Gösterecekleri performans ile yavaş yavaş müsabakalarda görev almaya başlayacak olan hakemlerin 2 tanesi önümüzdeki hafta sonu görev alacak.

Aday hakemler sertifikalarını almadan önce kısa bir konuşma yapan Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan öncelikle yeni hakemlere başarılar diledi. Özbilgehan “Maça çıkmaya hazır olan arkadaşlara önümüzdeki hafta görev vermeye başlayacağız. Hakemlerin sosyal hayatları da örnek teşkil etmelidir. Etik değerlere uygun hareket etmelidir. Bunu yapan arkadaşlar aramızda kalacaktır. Umarım kalıcı olursunuz. Yeni sezonda hepinize başlarılar” şeklinde konuştu. Daha sonra hakem olmaya hak kazanan 22 kişi sırasıyla sertifikalarını aldılar.

Bu haber toplam 759 defa okunmuştur