OZANKÖY’DE İŞLER YOLUNDA

OZANKÖY’DE İŞLER YOLUNDA

Telsim Birinci Futbol Ligi’nin ilk haftasında kendi sahasında oynadığı Çanakkale karşısında 6-0’lık bir skorla 3 puan alan ve averajla ligin ilk haftasında puan cetvelinin ilk sırasında bulunan Girne ekibi Ozanköy’de ilk haftada oynanan

A+A-

 

 

Telsim Birinci Futbol Ligi’nin ilk haftasında kendi sahasında oynadığı Çanakkale karşısında 6-0’lık bir skorla 3 puan alan ve averajla ligin ilk haftasında puan cetvelinin ilk sırasında bulunan Girne ekibi Ozanköy’de ilk haftada oynanan güzel futbol ve alınan farklı galibiyet takımdaki moralleri yükseltti. 

Girne temsilcisi bu hafta sonu oynayacağı Alsancak Yeşilova maçından da üç puan alarak zirvedeki yerini korumak istiyor. 

Takımı ile ilgili bir açıklama yapan Seran Kâşif, ilk haftada alınan bu galibiyet sonrası takımın moral motivasyonunun yerinde olduğunu, hafta sonu karşılaşacakları ve bölge derbisi olan Alsancak Yeşilova maçında alacakları galibiyetle daha da hırslanacaklarını belirtti.

Kâşif hafta arasında oyuncuları ile yaptığı konuşmada önemli olan ilk hafta da lider olmak değil önemli olan liderliği sezon sonun kadar devam ettirmek olduğunu belirtti. Kâşif konuşmasında genç bir kadroya sahip olduklarını koşan mücadele eden diri bir takım yaratma hedefinde olduklarını ifade ederken ligdeki her maçın önemli olduğunu her takımın her takımı yenebileceğini söyledi.

 

KAŞİF: “ÖNÜMÜZDEKİ İKİ MAÇ ÖNEMLİ”
Ligde kolay maçın olmadığını ve bu yüzden tüm maçları kazanma parolasıyla sahaya çıktıklarını ifade eden Kâşif, tüm takımların kendileri için bire bir rakip olduğunu söyledi. Özellikle deplasmanda bu hafta oynayacakları Yeşilova ve ardından Binatlı ile kendi sahalarında oynayacakları karşılaşmaların kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Kaşif, bu iki karşılaşmayı da kazanmaları halinde ligdeki konumlarını belirleyebileceklerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 628 defa okunmuştur