OZANKÖY STADI’NA YENİLİK

OZANKÖY STADI’NA YENİLİK

Telsim Birinci Ligi Girne bölgesi ekiplerinden Ozanköy takımının maçlarını yaptığı Mustafa Özkayım Stadı'nda, Mayıs ayında başlayan çok amaçlı kafeterya, ofis ve basın tribünü inşaatının yavaş ilerlemesinden kulüp yöneticileri şikâyetçi ancak ligin ilerle

A+A-

 

 

Ozanköy Spor Kulübü bir süredir Mustafa Özkayım Stadı’na yapmayı planladıkları çok amaçlı kafeterya, ofis ve basın tribünü projesini hızlandırarak ligin 5’inci haftasına yetiştirmek istiyor

 

Telsim Birinci Ligi Girne bölgesi ekiplerinden Ozanköy takımının maçlarını yaptığı Mustafa Özkayım Stadı'nda, Mayıs ayında başlayan çok amaçlı kafeterya, ofis ve basın tribünü inşaatının yavaş ilerlemesinden kulüp yöneticileri şikâyetçi ancak ligin ilerleyen haftalarına bu projelerini yetiştirmek istiyorlar.

2010 Mayıs ayında temeli atılan ve lige yetişmesi planlanan çok amaçlı kafeteryanın destekleyici bulunamaması nedeniyle henüz tamamlanamadı. Ozanköy camiası tamamen kendi çabalarıyla Ozanköy halkından ve taraftarlardan aldıkları katkı ile inşaatı devam ettiriyor.

 

UZUN: “BEŞİNCİ HAFTAYA YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ”

Ozanköy Spor Kulübü Başkanı Metin Uzun, “Yaklaşık 4 ay önce kafeteryanın temelini attık ancak bazı sebeplerden dolayı kafeteryamızı lige yetiştiremedik. Yönetim olarak en kısa zamanda kafeteryanın faaliyete geçmesi için çalışmalarımızı hızlandırmak istiyoruz. Maddi kaynak bulursak ligin beşinci haftasında kafeterya, basın odası ve ofisimizin açılışını yapmak istiyoruz” dedi.

Yıllardan beridir tribünleri kafeteryayı, hakem odalarını ve soyunma odalarının yenilenmesine yönelik çalışmalar yaptıklarını belirten Uzun “İlk olarak kulübe gelir getireceğini düşündüğümüz kafeteryanın yenilemesinden başladık. Zamanla diğer projeleri de faaliyete geçirmeyi düşünüyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 844 defa okunmuştur