OSMAN MARAŞLI TURNUVASI’NDA FİNAL HEYECANI

OSMAN MARAŞLI TURNUVASI’NDA FİNAL HEYECANI

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün düzenlediği 1. Osman Maraşlı Küçükler Futbol Turnuvası’nda yarı final maçları önceki gece Gazimağusa Belediyesi’ne ait Dr. Fazıl Küçük Spot Tesisleri - MAGEM halı sahalarında oynandı. Ekonomi Bakanlığı&

A+A-

 

 

 

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü tarafından düzenlenen 1. Osman Maraşlı Küçükler Futbol Turnuvası’nda Cenk Harbay Şeren Futbol Okulu ile MTG finale yükseldi.

 

Kaya EMİROĞLU

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün düzenlediği 1. Osman Maraşlı Küçükler Futbol Turnuvası’nda yarı final maçları önceki gece Gazimağusa Belediyesi’ne ait Dr. Fazıl Küçük Spot Tesisleri - MAGEM halı sahalarında oynandı.

Ekonomi Bakanlığı’nın ana sponsorluğu, Meysu’nun su sponsorluğunda gerçekleştirilen turnuvanın ilk yarı final maçında Cenk Harbay Şeren Futbol Okulu Görneç’i 6-3 yenmeyi başardı. İkinci yarı final maçında ise MTG, Dörtyol’u 8-5 yenerek finale çıkan ikinci takım oldu.

 

FİNAL BU GECE

Turnuvanın final ve üçüncülük maçları bu gece yapılacak. Saat 19.00’da Görneç ile Dörtyol üçüncülük maçında karşılaşacaklar. Bu maç sonrasında yapılacak final maçında ise Cenk Harbay Futbol Okulu ile MTG karşı karşıya gelecekler. Final maçından sonra ise ödül töreni yapılacak.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 528 defa okunmuştur