OLMADI

OLMADI

Elit atletimiz Meliz Redif’in de yer aldığı Türkiye Milli Atletizm Takımı Güney Kore’nin Daegu şehrinde gerçekleştirilen 13’üncü Dünya Atletizm Şampiyonası’nda dün sabah koşulan 4x400 metre bayrak yarışında beşinci olarak şampiyona

A+A-

 

 

3:32.15’LİK DERECE… Meliz Redif ile Nagihan Karadere, Birsen Engin ve Pınar Saka’nın oluşturduğu Türkiye Milli Atletizm Takımı 3:32.15’lik derece ile beşincin olarak final şansını yitirdi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Elit atletimiz Meliz Redif’in de yer aldığı Türkiye Milli Atletizm Takımı Güney Kore’nin Daegu şehrinde gerçekleştirilen 13’üncü Dünya Atletizm Şampiyonası’nda dün sabah koşulan 4x400 metre bayrak yarışında beşinci olarak şampiyonaya veda etti.

Şampiyonanın 7’nci günü koşulan 4x400 metre bayrak yarışı üç seri halinde koşuldu. Elit atletimiz Meliz Redif’in de bulunduğu Nagihan Karadere, Birsen Engin ve Pınar Saka’dan oluşan Türkiye Milli Atletizm Takımı üçüncü seride koşarken, elde ettikleri 3:32.15’lik derece ile beşinci olarak final şansını yitirdi.

Seride birinciliği 3:22.01 ile Jamaika ve ikinciliği 3:23.05 ile Büyük Britanya elde etti. Jamaika ve Büyük Britanya elde ettikleri dereceler ile finale kaldılar. Final yarışı bugün yerel saat ile 14.40’ta koşulacak.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 592 defa okunmuştur