OFF ROAD HEYECANI PAZAR GÜNÜ

OFF ROAD HEYECANI PAZAR GÜNÜ

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği (KKORD) ve Tiger Organization işbirliğinde 16 Ekim Pazar günü “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı” düzenleniyor. Girne’deki Tango to Budha önünden verilecek sembolik start ile araçlar, Alagadi’deki

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği (KKORD) ve Tiger Organization işbirliğinde 16 Ekim Pazar günü “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı” düzenleniyor. Girne’deki Tango to Budha önünden verilecek sembolik start ile araçlar, Alagadi’deki yarış parkuruna hareket edecekler ve start anını beklemeye başlayacaklar.

 

PARA ÖDÜLLÜ YARIŞ

“Roll Barlı”ve “Roll Barsız” araçların, profesyonel ve amatör olarak ayrılan iki farklı kategoride yarışacağı “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı’nı” Kuzey Kıbrıs Turing Otomobil Kurumu (KKTOK)’na bağlı FIA lisanslı profesyonel hakemler yönetecek. Yarışmada dereceye giren yarışmacılarada para ödülleri verilecek.

 

ARAZİ ARAÇLARI SERGİLENECEK

DJ Serhat’ın müzikleriyle seyircileri coşturacağı organizasyonda, gün boyunca yiyecek ve içecek standları ve arazi araçlarının yer alacağı showroomlar bulunacak. “Tango to Budha Alagadi Off Road Yarışı’nı” düzenleyen organizasyon komitesi Tiger Organization, önümüzdeki günlerde katılım koşulları ve yarış parkuruyla ilgili bilgi verecek.

  

 

 

Bu haber toplam 1132 defa okunmuştur