OCAK, TRANSFERE HIZ VERDİ

OCAK, TRANSFERE HIZ VERDİ

Girne’nin köklü ekiplerinden Türk Ocağı bir yandan yeni sezon hazırlıklarına hız vermeden devam ederken, diğer yandan da kadrosunu daha güçlü bir yapıya getirmek amaçlı transfer çalışmalarına devam ediyor. 2011-2012 lig sezonu için yaklaşık bir ay

A+A-

2011-2012 sezonunda Kuzey Kıbrıs Süper Futbol Ligi’nde yer alacak olan Türk Ocağı, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Girne’nin sarı siyahlı ekibi, bir süredir hazırlık idmanlarında denediği yabancı statüsündeki biri TC’li iki yabancıda olumlu karar kıldı ve anlaşmaya vardı

Daha önce Mersin İdman Yurdu’nda top koşturmuş defans mevkiinde Volkan ve Afrikalı siyahi orta saha oyuncusu Sisey ile kesin anlaşma sağlandı

Girne’nin köklü ekiplerinden Türk Ocağı bir yandan yeni sezon hazırlıklarına hız vermeden devam ederken, diğer yandan da kadrosunu daha güçlü bir yapıya getirmek amaçlı transfer çalışmalarına devam ediyor.

2011-2012 lig sezonu için yaklaşık bir aydan bu yana hazırlıklarına devam ederken transferi de bir an önce neticelendirmeye çalışıyor.

Bu kapsamda denenen oyuncular içerisinde biri TC’li olmak üzere iki isim, antrenman ve yapılan hazırlık maçlarında teknik heyet tarafından beğenildi, yönetime olumlu rapor verildi. Bu doğrultuda her iki oyuncu ile yeni sezon için anlaşmaya varıldı.

 

BİRİ SAVUNMAYA, DİĞERİ ORTA SAHAYA

Daha önce Mersin İdman Yurdu’nda top koşturmuş defans mevkiinde Volkan ve Afrikalı siyahi orta saha oyuncusu Sisey ile kesin anlaşma sağlandı. Her iki oyuncu son olarak cumartesi günü düzenlenen Ali Hoca Anı Turnuvası’nda Göçmenköy ile oynanan maçta forma şansı verilerek iyi performans gösterdi ve teknik heyetten olumlu rapor aldıktan sonra 2011-2012 sezonu için anlaşmaya varıldı.

Her iki oyuncu ile bayramdan sonra yapılacak sağlık muayeneleri sonrasında bir pürüz çıkmama durumunda resmi sözleşmeye imza atılacak.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 688 defa okunmuştur