OCAK SONRADAN AÇILIYOR

OCAK SONRADAN AÇILIYOR

Telsim Süper Lig takımlarından Türk Ocağı, ligde oynadığı beş karşılaşmada henüz galibiyet alamadı ancak Girne temsilcisi ilginç bir istatistik ile dikkat çekiyor. Türk Ocağı ligdeki beş maçın dördünde geriye düşmesine rağmen bazı maçlarda bulduğu goller

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig takımlarından Türk Ocağı, ligde oynadığı beş karşılaşmada henüz galibiyet alamadı ancak Girne temsilcisi ilginç bir istatistik ile dikkat çekiyor.

Türk Ocağı ligdeki beş maçın dördünde geriye düşmesine rağmen bazı maçlarda bulduğu gollerle skora denge getirdi, bazen de geriden gelip öne geçmesine rağmen üstünlüğünü koruyamadı.

 

İLK MAÇ BERABERE

Ligin ilk haftasında kendi sahasında konuk ettiği Lefke karşısında 8’inci dakikada 1-0 mağlup duruma geçen Ocak, yabancı futbolcusu Sessay’ın ayağından bulduğu 3 gol ile iki farklı üstünlük yakaladı, ancak bu üstünlüğünü koruyamadı ve maç 3-3 beraberlikle sonuçlandı.

 

KAYMAKLI KAÇTI, OCAK KOVALADI

Üçüncü haftada yine kendi sahasında Küçük Kaymaklı’yı konuk eden Türk Ocağı, 35’inci dakikada 1-0 geriye düştüğü maçta 60’ta beraberliği yakaladı. 65’te tekrardan geriye düşen sarı siyahlılar bu golden iki dakika sonra tekrardan eşitliği yakaladı ve bu maç 2-2 beraberlikle sonuçlandı.

 

ÇETİNKAYA’YA DİRENEMEDİ

Dördüncü haftada Çetinkaya’ya konuk olan Türk Ocağı, bu maçın 26’ncı dakikasında 1-0 geriye düşmesine rağmen 50’nci dakikada skora denge getirdi. 55 ve 66’ncı dakikalarda kalesinde peş peşe gol görerek iki farklı geriye düşmesine rağmen bulduğu 3 gol ile maçın son dakikalarına önde girdi ancak uzatmalarda kalesinde gördüğü gol ile bu maçtan da 4-4’lük beraberlikle ayrıldı.

 

LAPTA MAÇINDA DA AYNI SENARYO

Son olarak geçtiğimiz hafta kendi sahasında Lapta’yı konuk eden Türk Ocağı, 28’inci dakikada 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen 70’inci dakikada bulduğu gol ile bu maçı da 1-1’lik sonuç ile berabere tamamladı.

 

EN FAZLA BERABERLİK ALAN TAKIM

Kısacası Türk Ocağı, geriye düştüğü maçlarda oyundan kopmazken gol üretebiliyor ancak öne geçtiği maçlarda da üstünlüğünü koruyamıyor. Türk Ocağı aynı zamanda ligde 4 beraberlikle en fazla berabere kalan takım konumunda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 776 defa okunmuştur