MÜCADELE BÜYÜYOR

MÜCADELE BÜYÜYOR

Sendikal Platform adına açıklama yapan KTOEÖS Başkanı Tahir Gökçebel, yarın, sendikal platform dışındaki siyasi partileri, sendika ve sivil toplum örgütlerini KTOEÖS Lokalinde toplantıya çağırdı. Açıklamada şöyle denildi; “08/09/2011 tarihin

A+A-

Sendikal Platform adına açıklama yapan KTOEÖS Başkanı Tahir Gökçebel,  yarın,  sendikal platform dışındaki siyasi partileri, sendika ve sivil toplum örgütlerini KTOEÖS Lokalinde toplantıya çağırdı.

Açıklamada şöyle denildi;

 

“08/09/2011 tarihinde yapılan toplantıda, sendikal platformun daha önce de deklere ettiği temel ilkeleri doğrultusunda (13 madde) mücadeleyi büyüterek devam etme kararlılığındadır.

        

İşbirlikçi UBP hükümetinin toplumu yok etmeye yönelik meclise sevk edilen özelleştirme ve diğer yasa tasarılarına karşı süresiz genel grev dahil her türlü direnç ve eylem kararı almıştır.

        

Toplumun yok oluşunu durdurma kararlılığında olan sendikal platform vurdum duymaz anlayışı ortadan kaldıracak toplumsal dinamikleri harekete geçirmek amacıyla da 09/09/2011 tarihinde saat 15:00’te sendikal platform dışındaki siyasi partileri, sendika ve sivil toplum örgütlerini KTOEÖS Lokalinde toplantıya çağırma kararını da almıştır.

        

Sendikal platform aynı zamanda toplumsal yok oluşu durdurmak için tüm yurttaşlarımızı sendikal platforma destek vermeye ve topyekün direnç ve mücadeleye çağırmaktadır.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1326 defa okunmuştur