1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DİVAN TOPLANDI, KARAR ALDI
MTG’NİN SAHA SIKINTISI

MTG’NİN SAHA SIKINTISI

Mağusa Türk Gücü hafta sonu oynayacağı Doğan Türk Birliği maçının hazırlıklarına devam ediyor ancak antrenman sahası bulmakta sıkıntı yaşıyor. Dünkü antrenmanı DAÜ futbol sahasında yapmak için oraya giden Mağusa Türk Gücü, sahanın yeni biçilmiş ve ilaçla

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü hafta sonu oynayacağı Doğan Türk Birliği maçının hazırlıklarına devam ediyor ancak antrenman sahası bulmakta sıkıntı yaşıyor.

Dünkü antrenmanı DAÜ futbol sahasında yapmak için oraya giden Mağusa Türk Gücü, sahanın yeni biçilmiş ve ilaçlanmış olmasından dolayı sahaya giremezken antrenmanı Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda gerçekleştirdi.

Kendi maçlarını da bu sahada oynayan MTG, sahanın zemininin bozulmaması için sadece maç öncesi son antrenmanları burada yapıyor. Dün yaşanan gelişmelerin ardından Mağusa Türk Gücü, Doğan Türk Birliği maçı hazırlıkları çerçevesindeki ikinci antrenmanını Dr. Küçük Stadı’nda gerçekleştirdi.

 

SAKATLIKLAR

Mağusa Türk Gücü’nün yabancı futbolcusu Nikolou, geçirdiği sakatlık sonrası geçtiğimiz hafta sonu takımının Yenicami ile oynadığı maçta forma giyemezken, bu futbolcunun düz koşulara başladığı belirtildi. Öte yandan kaleci İbrahim ve Deniz sakatlıkları nedeni ile Pazartesi günü yapılan antrenmana katılmadılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 732 defa okunmuştur