MELİZ’E DURMAK YOK

MELİZ’E DURMAK YOK

14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, 9-11 Mart 2012 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. Bu bağlamda son dönemlerdeki ülkemiz atletizmdeki milli gururumuz Meliz Redif hazırlıklarına ara vermeden yoğun bir şekilde devam ediyor. Meliz antrenörü Lev

A+A-

 

 

14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, 9-11 Mart 2012 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. Bu bağlamda son dönemlerdeki ülkemiz atletizmdeki milli gururumuz Meliz Redif hazırlıklarına ara vermeden yoğun bir şekilde devam ediyor. Meliz antrenörü Levent Ilgın nezdinde antrenman programlarını arttırdı.

İstanbul’da 9-11 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacak olan şampiyona için Meliz Redif haftanın üç günü şu sıralar Göçmenköy Stadı’nın toprak koşu parkurunda düz koşu ve sprint çalışmalarında tempo yükseltiyor.

Meliz’in antrenörü Levent Ilgın’dan aldığımız bilgi doğrultusunda, Meliz’in antrenman programının kapsamı gereği, tercihlerinin tartan parkur değil de yumuşak kas ve adale yapıları üzerine olduğu açıklandı. Ilgın, Meliz’in son aylarda uzunca bir süre yarış ve müsabaka içerisinde olamadığından, uyuyan kas ve adale dokularını yavaş yavaş harekete geçirerek yarış zamanına kadar tam olarak hazırlamak olduğu belirtildi.

Bu haber toplam 771 defa okunmuştur