Meliz, Çin’de piste çıkıyor

Meliz, Çin’de piste çıkıyor

Londra Olimpiyatları’na katılmayı hedefleyen Meliz Redif, bugün başlayacak Dünya Üniversiteler Olimpiyatları’nda yarışacak. 22 Ağustos’a kadar sürecek Dünya Üniversiteler Olimpiyatları’nda yarışacak olan Kıbrıslı Türk atlet Meliz

A+A-

 

 

 

 

Çin’de bugün başlayacak ve 22 Ağustos’a kadar sürecek Dünya Üniversiteler Olimpiyatları’nda yarışacak olan Kıbrıslı Türk atlet Meliz Redif, yarın yerel saatle 03.30’da 400 metrede yarışacak

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Londra Olimpiyatları’na katılmayı hedefleyen Meliz Redif, bugün başlayacak Dünya Üniversiteler Olimpiyatları’nda yarışacak.

22 Ağustos’a kadar sürecek Dünya Üniversiteler Olimpiyatları’nda yarışacak olan Kıbrıslı Türk atlet Meliz Redif, yerel saatle 03.30’da 400 metrede yarışacak.

Türkiye adına yarışacak olan Meliz, 400 metre seçmelerinden sonra çeyrek finale ve finale kalma şansını arayacak.

 

200 Ve 4x400 Metre

Meliz Redif 400 metrenin hacrinde de boy gösterecek. Redif, Çin’deki müsabakalarda 200 metre ve 4x400 metre bayrak yarışlarında da koşacak.

 

HEDEF, BARAJI GEÇMEK

Meliz Redif’in Çin’deki ilk hedefi Londra biletini almak. Meliz Redif 400 metrede 52.50 koşarsa 2012 Londra Olimpiyatları’nda 400 metre disiplininde koşacak.

Meliz Redif’in antrenörü Levent Ilgın, YENİDÜZEN’e telefoniyen yaptığı açıklamada, Meliz’in formunun yüksek olduğunu söyledi.

Meliz’in seçmelerde iyi bir derece yaparak bir üst tura kalmasını hedeflediğini söyleyen Ilgın, “Esas amacımız olimpiyat barajını geçmektir. Bu doğrultuda çalışıyor ve yarışmalara katılıyoruz” dedi.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 676 defa okunmuştur