MASSA’DAN TARAFTARLARA MESAJ VAR

MASSA’DAN TARAFTARLARA MESAJ VAR

Oynadığı dört maçta altı gol kaydederek takımının elde ettiği farklı galibiyetlerde pay sahibi olan Yenicami futbolcusu Massa, yarın oynayacakları maçta üç puanı alacaklarını düşündüğünü söyledi. Massa, “Zor bir maç olacak. Onların sahasında oynuy

A+A-

 

 

Oynadığı dört maçta altı gol kaydederek takımının elde ettiği farklı galibiyetlerde pay sahibi olan Yenicami futbolcusu Massa, yarın oynayacakları maçta üç puanı alacaklarını düşündüğünü söyledi.

Massa, “Zor bir maç olacak. Onların sahasında oynuyoruz ve kazanmak isteyecekler. Televizyonda izledim, iyi bir takımları var. Biz de çok iyi bir takımız. İyi futbol oynuyoruz. Kazanmaya yönelik bir mantalitemiz var. Eğer bu ligde şampiyon olmak istiyorsanız, her maçı kazanmalısınız. Benim düşüncem bu maçtan üç puanı alacağımız yönünde” diye konuştu.

Taraftarların ve spor kamuoyunun beğenisini kazanan Massa, Yenicami taraftarlarını “fantastik” olarak nitelendirdi. Massa, “Fantastik bir taraftarımız var ve onları takdir ediyorum. Her maçımıza geliyorlar ve ben de onların her maçımıza gelmesini istiyorum. Onların desteği bizim için önemli” diyerek taraftarları Doğan Türk Birliği maçına beklediğini belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 816 defa okunmuştur