1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AVCILARA BİR GÜN UZATMA
LEFKE: ÖZBİLGEHAN’I MAÇLARIMIZDA İSTEMİYORUZ

LEFKE: ÖZBİLGEHAN’I MAÇLARIMIZDA İSTEMİYORUZ

Lefke Türk Spor Kulübü geçtiğimiz hafta sonu oynadıkları Gönyeli - Lefke maçının ardından teknik direktörleri Mehmet Solkanat’a verilen bir ay hak mahrumiyeti cezasını kınadıklarını basın sözcüleri Dr. Erkut Öner imzası ile yayınladıkları bir basın

A+A-

 

 

 

Lefke Türk Spor Kulübü geçtiğimiz hafta sonu oynadıkları Gönyeli - Lefke maçının ardından teknik direktörleri Mehmet Solkanat’a verilen bir ay hak mahrumiyeti cezasını kınadıklarını basın sözcüleri Dr. Erkut Öner imzası ile yayınladıkları bir basın bildirisi ile açıkladı. Basın bildirisi şöyle:

“Son oynanan Gönyeli-Lefke maçı sonrası teknik direktörümüz Sayın Mehmet Solkanat’a verilen bir aylık hak mahrumiyeti cezasını şiddetle kınıyor ve protesto ediyoruz.

Özellikle küfür ettiği gerekçesi ile verilen cezanın gerçekle hiçbir alakası yoktur. Sözü edilen maçta Mehmet Hoca tribünden hakeme karşı herkesin yaptığı gibi sitem etmiş olabilir ama küfür ettiğini asla kabul etmiyoruz. Tribünde Mehmet Hoca ile birlikte oturan gerek biz yöneticiler, gerekse taraftarlar hocamızın ağzından küfür mahiyetinde bir sözün çıktığını duymamıştır.

Maçın gözlemcisi Mehmet Özbilgehan’ın nasıl olur da böyle bir rapor yazdığını halen daha anlamış değiliz.

Geçen yıl büyük bir haksızlığa uğramış bu yüzden de büyük ölçüde onuru zedelenmiş olan Lefke Türk Spor Kulübü, takımı ve camiası bu yıl lige iyi bir başlangıç yaparak herkese cevap vermeye başlamıştır.

Şurası iyi bilinsin ki hiçbir güç ve hiçbir kuvvet bizi bu yıl başarılı olmaktan engelleyemeyecektir. Bizler üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz. Herkes de üzerine düşeni laiki ile ve doğru olarak yapsın, art niyet taşımasın. Herkesin görevini tarafsız olarak, objektif bir şekilde yerine getirmesini istiyoruz. Mehmet Özbilgehan’ı da gözlemci olarak bundan sonraki maçlarımızda görmek istemiyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 727 defa okunmuştur