KTSYD ŞAMPİYON

KTSYD ŞAMPİYON

2. Ahmet Enginel Halı Saha Futbol Anı Turnuvası Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD)’nin şampiyonluğu ile noktalandı. Genç yaşta kaybedilen Merhum Ahmet Enginel anısına ikinci kez düzenlenen ve Gazimağusa Belediyesi Dr. Fazıl Küçük Spor Tesis

A+A-

 

 

 

 

2. Ahmet Enginel Halı Saha Futbol Anı Turnuvası Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD)’nin şampiyonluğu ile noktalandı.

Genç yaşta kaybedilen Merhum Ahmet Enginel anısına ikinci kez düzenlenen ve Gazimağusa Belediyesi Dr. Fazıl Küçük Spor Tesisleri - MAGEM halı sahalarında gerçekleştirilen turnuvanın finalinde KTSYD ile Sosyal Güvenlik takımları karşı karşıya geldi. Baştan sona büyük bir çekişme içerisinde geçen maçın son bölümünde KTSYD, bulduğu gollerle maçtan 4-2 galip ayrılarak, turnuva şampiyonluğunu elde etti. KTSYD gruptaki karşılaşmayı da kazanarak rakibine rövanşı vermezken, turnuvada tüm maçları galibiyetle tamamlayıp şampiyonluğa ulaştı.

Turnuvanın üçüncülük maçında ise Yıldıray Fenercioğlu, Azeni’yi 12-8 mağlup etti.

Futbol Federasyonu’na bağlı hakemlerin yönettiği turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde takımlara kupa ve madalyaları merhumun annesi Hatice Enginel, KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, Merhum’un eniştesi Aziz Candağ ve kız kardeşi Nilay Enginel tarafından takdim edildi.

Ayrıca turnuvaya katkı koyan hakemlere, merhumun ailesine, MAGEM’e ve organizasyonu üstlenen Ahmet Ogan’a merhumun ailesinden Mehmet Paşa, Nilgün Candağ, Nermin Paşa, Esat Candağ, Ali Meral ve Erbay Aktuğ tarafından plaket verildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 734 defa okunmuştur