1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇEVRE İÇİN NE YAPIYORUZ?
KKTCELL’DE GÖREV SERBÜLENT’İN

KKTCELL’DE GÖREV SERBÜLENT’İN

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2010-2011 sezonunu Galatasaray ve Beşiktaş gibi güçlü ekiplerin ardından üçüncü sırada tamamlamayı başaran temsilcimiz Kuzey Kıbrıs Turkcell, 2011-2012 sezonuna Hasan Serbülent’in antrenörlüğünde deva

A+A-

 

 

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2010-2011 sezonunu Galatasaray ve Beşiktaş gibi güçlü ekiplerin ardından üçüncü sırada tamamlamayı başaran temsilcimiz Kuzey Kıbrıs Turkcell, 2011-2012 sezonuna Hasan Serbülent’in antrenörlüğünde devam edecek.

Yeni sezona takımın başında giren geçen yılın başarılı antrenörü Orçun Kamalı’nın ailevi nedenlerden dolayı görevine devam edemeyeceğini bildirmesinin ardından toplanan Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu, antrenörlüğe Hasan Serbülent’i getirme kararı aldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan takım sorumlusu Haluk Taşkınçay, geçirdikleri başarılı sezonun ardından Orçun Kamalı ile devam etme kararı aldıklarını ve sezon çalışmalarına bu şekilde başladıklarını ifade etti. “Maalesef geldiğimiz aşamada hocamız ailevi nedenlerden dolayı bu sene devam etmesinin zor olduğunu bize bildirdi. Biz de yeni bir hoca arayışına girdik” diyen Taşkınçay, yaptıkları temaslardan sonra Hasan Serbülent ile anlaştıklarını belirtti.

 

“TRANSFER YAPILMAYACAK”

Yeni sezonda maddi sıkıntılardan dolayı transfer düşünmediklerini, tamamen yerel bir kadro ile ligde mücadele etme kararı aldıklarını belirten Taşkınçay, “Geçen sene aramızda olan Ali Asker’e maddi nedenlerden dolayı kendisi ile devam edemeyeceğimizi ilettik ve önünü açtık” dedi. Taşkınçay ilerleyen süreçte şartlar değişirse transferle ilgili düşüncelerinin değişebileceğini de vurguladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 852 defa okunmuştur