KEMAL VE SUZAN İLERLİYOR

KEMAL VE SUZAN İLERLİYOR

Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından düzenlenen Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011’de mücadele eden Kemal Türker ve Suzan Pakan, 16 Yaş Kategorisi’ndeki mücadelelerini başarıyla sürdürüyor. Oero Trading Ltd.’nin Mr. Brown ma

A+A-

 

Tenisçilerimizin Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011’deki başarısı devam ediyor

 

KEMAL VE SUZAN İLERLİYOR

 

·        Oero Trading Ltd.’nin Mr. Brown markası ile sponsor olduğu iki sporcumuzdan Suzan Pakan önceki gün, Kemal Türker ise dün rakiplerine üstünlük sağlayarak Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011’de son 16 sporcu arasına kaldı

 

Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından düzenlenen Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011’de mücadele eden Kemal Türker ve Suzan Pakan, 16 Yaş Kategorisi’ndeki mücadelelerini başarıyla sürdürüyor.

Oero Trading Ltd.’nin Mr. Brown markası ile sponsor olduğu iki sporcumuzdan Suzan Pakan önceki gün, Kemal Türker ise dün rakiplerine üstünlük sağlayarak Uluslararası Sadi Gülcelik Cup 2011’de son 16 sporcu arasına kalarak bir ilke imza attılar.

 

PAKAN, 12 NUMARALI SERİ BAŞINI YENDİ

ENKA Spor Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvada Suzan Pakan Turnuva’nın 12 numaralı seri başı Alman rakibi karşısında ilk seti 7-5 kaybetmesine rağmen; ikinci ve üçüncü setleri aynı skorla 6-1 kazanarak 2-1’lik skorla mağlup etti.

 

KEMAL 6 NUMARAYA ŞANS TANIMADI

Kemal Türker ise dün sabah turnuvanın 6 numaralı seri başı ve Türkiye Tenis Milli Takım oyuncusu Yiğitcan Çömlek karşısında ilk seti 7-6’lık skorla kaybetmesine rağmen; ikinci seti 6-1 ve üçüncü seti 6-3 ile geçti ve karşılaşmayı 2-1 kazandı.

Suzan Pakan, rakibi Ege Tomey ile Kemal Türkler ise rakibi Muhammet Haylaz ile çeyrek final için bugün saat 13.00’te karşı karşıya gelecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 495 defa okunmuştur