1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kaymaklı’da Perçinci dönemi
Kaymaklı’da Perçinci dönemi

Kaymaklı’da Perçinci dönemi

Küçük Kaymaklı’da takım Emre Perçinci’ye emanet…

A+A-

Hüseyin Kıral

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı, teknik adam konusunda Emre Perçinci ile anlaşma sağladı. Perçinci’nin A lisans sahibi olması nedeni ile teknik direktör olarak Mehmet Merteroğlu da teknik direktör olarak ekipte yer alacak. Ancak takımdaki tek yetkili Emre Perçinci olacak. Perçinci’nin yardımcılık görevini Arif Pınardan ve Cemil Murat yapacak. Tugay Atiker ise kaleci antrenörü olarak teknik heyette yer alacak.

Çalışmalar başlıyor

Perçinci’nin göreve gelmesi ile birlikte ilk devreden sorunları olan oyuncuların da sorunlarının çözülmesi ve bugün yapılacak olan çalışmaya bazılarının katılması bekleniyor. Dün Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nın yanındaki antrenman sahasında bazı oyuncularla görüşen Perçinci, takıma bugün iki antrenman yaptıracak.

İlk yarıyı 13’üncü tamamlamıştı

Ligin ilk devresini sıkıntılı bir şekilde geçiren Küçük Kaymaklı, devreyi 13 puanla 13’üncü sırada tamamlamış, ikinci yarı hazırlıklarına geç başlayabilmişti. Emre Perçinci ise Birinci Lig şampiyonu olarak Süper Lig’e çıkardığı Gönyeli’den geçtiğimiz gün resmi olarak ayrılmıştı.

Bu haber toplam 1503 defa okunmuştur