KAYMAKLI, İKİ KUPAYI DA İSTİYOR

KAYMAKLI, İKİ KUPAYI DA İSTİYOR

Geçtiğimiz yılın lig şampiyonu Küçük Kaymaklı, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da lig başlamadan çıkacağı iki önemli kupa maçını düşünüyor. Pazar günü KTSYD Kupası çerçevesinde Yenicami ile karşılaşacak olan Küçük Kaymaklı’da

A+A-

 

 

 

Borataş: “Ne kadar da bizim için önemli olan lig desek de camiamızın, yönetimimizin motivasyonu açısından önemli sonuçlar almamız gereken maçlardır”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Geçtiğimiz yılın lig şampiyonu Küçük Kaymaklı, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da lig başlamadan çıkacağı iki önemli kupa maçını düşünüyor. Pazar günü KTSYD Kupası çerçevesinde Yenicami ile karşılaşacak olan Küçük Kaymaklı’da teknik direktör Mustafa Borataş, YENİDÜZEN’in sorularını yanıtladı.

 

“GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALDI”

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mustafa Borataş, takımının yaptığı üç günlük kampın faydalı olduğunu, kampta oyun sistemi hakkında konuştuklarını ve bunu sahaya yansıtmanın öneminden bahsetti. Ellerinde bulunan kadronun geçtiğimiz yılın şampiyon kadrosu olduğunu belirten Borataş, “Tabii geçmiş geçmişte kaldı, önümüze bakmamız lazım. Bu sene takımların çalışma ve transfer düzenlerine baktığımız zaman, zorlu bir lig geçeceği ortada. Takımların üst sıralarda yakın yakına puan durumları ile sürecek bir lig bekliyorum” şeklinde konuştu.

Pazar günü oynayacakları Yenicami maçı öncesi takımda sakat oyuncu bulunmadığını belirten Borataş, bu maçın kendileri açısından öneminde değindi.

 

“CAMİAMIZ İÇİN ÖNEMLİ MAÇLAR”

Borataş, “Bizim lig öncesi iki önemli provamız var. Biri Yenicami, diğeri Çetinkaya ile oynayacağımız maçlar. Takımın son durumunu gösterecek provalar. Ne kadar da bizim için önemli olan lig desek de camiamızın, yönetimimizin motivasyonu açısından önemli sonuçlar almamız gereken maçlardır” diye konuştu.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 778 defa okunmuştur