KAYMAKLI HENRY’İ YOLLATTI

KAYMAKLI HENRY’İ YOLLATTI

Kamp çalışmalarını Düzce topuk Yaylası tesislerinde sürdüren Küçük Kaymaklı çalışma temposunu artıyor. Kampın ilk beş gününde sekiz idman bir de hazırlık maçı yapan Küçük Kaymaklı’da teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün yabancı oyunculardan Ugandalı

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı Ugandalı orta saha oyuncusu Nyanzi Henry ile yolları ayırdı. Diğer iki oyuncu Nijerya’dan forvet oyuncusu İsmaheel Olydare, Uganda’dan forvet oyuncusu Odur Tonny ile kamp sonuna kadar devam edilecek ve kamp sonunda karar verilecek.

 

 

Ahmet ÖZYAŞAR(KTSYD-Düzce)

Kamp çalışmalarını Düzce topuk Yaylası tesislerinde sürdüren Küçük Kaymaklı çalışma temposunu artıyor. Kampın ilk beş gününde sekiz idman bir de hazırlık maçı yapan Küçük Kaymaklı’da teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün yabancı oyunculardan Ugandalı orta saha oyuncusu Nyanzi Henry ile yolları ayırdı. Diğer iki oyuncu Nijerya’dan forvet oyuncusu İsmaheel Olydare, Uganda’dan forvet oyuncusu Odur Tonny ile kamp sonuna kadar devam edilecek ve kamp sonunda karar verilecek.

Bugün teknik heyet tarafından futbolculara yarım gün izin verilirken akşam idmanında ise ayak tenisi oynanacak.

 

ASLAR TAKIMI MOTİVE EDİYOR

Takımın as futbolcuları Coşkun, Hamis, Ertaç, Çağan ve Nazım antrenmanlarda ki hırslı ve disiplinli çalışma yapıları ile diğer takım arkadaşlarına örnek olduğu gibi onları da motive ediyorlar.

Takıma bu yıl Bağcıl’dan transfer edilen Ertaç gerek antrenman maçlarında, gerekse Düzcespor ile oynanan hazırlık maçında attığı iki şık golle takımı kendine hayran bıraktı. Takımın tecrübeli oyuncuları Coşkun, Nazım, Çağan ve Hamis kamp boyunca sürekli genç oyuncular ile ilgilenirlerken onların hem çalışmalarına yardımcı oluyorlar hem de takımdaki motivasyonu yükseltmeye çalışıyorlar.

 

“TESİSLER MUHTEŞEM”

Coşkun dünkü antrenmandan sonra yaptığı kısa açıklamada, kamp yaptıkları tesislerin muhteşem olduğunu, şu ana kadar çalışmaların oldukça iyi gittiğini, genç oyuncular ile tecrübeli oyuncuların çok iyi şekilde kaynaşıp anlaştıklarını, bu kampın sonunda çok iyi hazırlanmış şekilde Kıbrıs’a döneceklerini söyledi. Coşkun, asker futbolcular Çağrı ve Mustafa Yaşınses ve yabancı oyuncuların da belli olmasından sonra takımın şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu belirtti.

 

TOYKAN’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Takımın genç oyuncularından Toykan’a takım arkadaşları sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptılar. Akşam idmanından sonra toplanan futbolcular yaptırdıkları pastayı Toykan’a verdiler. Toykan ise mumları söndürerek, arkadaşlarının tebriklerini kabul etti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 564 defa okunmuştur