KAYMAKLI GENÇLERİ PRİMLERİ BEKLİYOR

KAYMAKLI GENÇLERİ PRİMLERİ BEKLİYOR

verilen şampiyonluk primlerinin aradan 4 aydan daha uzun bir süre geçmesine rağmen ödenmemesi huzursuzluk yarattı. Hem lig şampiyonluğunu hem de 2. Gençler Ligi Şampiyonu Yenicami’yi yenerek Gençlik Kupası’nı müzesine götüren Kaymaklı gençl

A+A-

 

 

 

Geçtiğimiz yıl ligde şampiyon olan ve Gençlik Kupası şampiyonu olan Küçük Kaymaklı genç takımı, kendilerine vaat edilen 500 sterlinlik primi 4 aydır alamıyor

 

2010-2011 Futbol Sezonu’nu hem A Takım hem de Gençler Ligi’nde şampiyonluklarla kapatan Küçük Kaymaklı’da genç takım oyuncularına söz verilen şampiyonluk primlerinin aradan 4 aydan daha uzun bir süre geçmesine rağmen ödenmemesi huzursuzluk yarattı. 

Hem lig şampiyonluğunu hem de 2. Gençler Ligi Şampiyonu Yenicami’yi yenerek Gençlik Kupası’nı müzesine götüren Kaymaklı gençlerine Ali Başman yönetimi tarafından söz verilen primlerin önümüzdeki günlerde ödeneceği açıklandı.

 

ATAKAN: “PRİMLERİ ÖDEYECEĞİZ”

Konuyla ilgili sorularımızı yanıtlayan Küçük Kaymaklı Spor Kulübü Basın Sözcüsü Avukat Savaş Atakan, “Bize ihanet etmedikleri sürece kimsenin parası Kaymaklı’da kalmaz. Şu anda başkan yurt dışında. Başkanımız geldikten sonraki birkaç gün içinde genç takımın primlerini de ödeyeceğiz. Bizim bütçemiz verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmeye yeter” diye konuştu. Atakan 4 aylık gecikmeye sebep olarak ise 500 sterlin olduğu söylenen prim miktarının yönetimin içinde ne kadar olduğuyla ilgili bir karışıklık olmasını gösterdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 664 defa okunmuştur