KARTALLAR SERTİFİKALANDI

KARTALLAR SERTİFİKALANDI

Yenicami Spor Akademisi sporcuları ve eğitmenleri belge ve plaketlerini aldı. Telsim Süper Ligi’nin ikinci haftasında geçtiğimiz Cumartesi günü Gönyeli Stadı’nda oynanan Yenicami-Düzkaya maçının devre arasında Yenicami Spor Akademisi öğrencil

A+A-

 

 

 

 

Yenicami Spor Akademisi sporcuları ve eğitmenleri belge ve plaketlerini aldı.

Telsim Süper Ligi’nin ikinci haftasında geçtiğimiz Cumartesi günü Gönyeli Stadı’nda oynanan Yenicami-Düzkaya maçının devre arasında Yenicami Spor Akademisi öğrencilerine sertifika töreni düzenlendi.

Sertifika töreni öncesi Yenicami Spor Akademisi Özkaynak Şube Sorumlusu Serhat Kotak tribünleri dolduran velilere kısa bir hitap da bulundu.

Kotak’ın konuşmasının ardından Futbol şubesine bağlı öğrenciler Yaz Dönemi Futbol Okulunu başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldılar.  Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon U 14 futbol liginde Yenicami şampiyonluğa ulaşmıştı.

Minik kartallara sertifikalarını Maliye Bakanı Ersin Tatar, Yenicami Kulüp Başkanı Kaan Kaner ve Yenicami Spor Akademisi Özkaynak Şube Sorumluları Serhat Kotak ve Enver Kahveciler takdim etti.

Yenicami Spor Akademisi basketbol şubesi öğrencileri de geçtiğimiz hafta düzenlenen sertifika töreni ile belgelerini almışlardı.

 

EĞİTMENLERE PLAKET

Sertifika töreninde 1 yıl boyunca yoğun emek gösteren genç, başarılı ve akademik eğitimli eğitmenlere de plaket takdim edildi. Yenicami Spor Akademisi bünyesinde futbol ve basketboldaki öğrencilerini açıldığı günden beridir bedensel, zihinsel ve sosyal gelişmelerine katkıda bulunmaya ve ülke gençliğine iyi karakterli sporcular yetiştirmek için yoğun çaba gösteren futbol şubesi eğitmenleri Sedat Devecioğlu, Emre Perçinci ve Basketbol Akademisi eğitmeni Okan Karademir’e Yenicami Başkanı Kaan Kaner tarafından başarı plaketi takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur