1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NE CİHANGİR, NE DE ÇETİNKAYA
KARTAL’IN GÖZÜ KUPADA

KARTAL’IN GÖZÜ KUPADA

Ligin başlamasına sayılı günler kala gözler geçtiğimiz yılın Birinci Lig şampiyonu Küçük Kaymaklı ile İkinci Lig şampiyonu Yenicami arasında oynanacak KTSYD Kupası maçına çevrildi. Lig öncesi her iki takım açısından ciddi bir sınav niteliği taşıyan bu maç

A+A-

 

 

 

 

Karayel: “Kupa, lig öncesi önemli bir hazırlık olacak. Bunun yanı sıra kupada elde edilecek gelirin Somali’ye yardım amaçlı gönderilecek olması çok büyük anlam taşıyor. Bu konuda bizim de bir nebze katkımız olacağı için mutluyuz. Dolayısı ile bu maça önem veriyoruz”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Ligin başlamasına sayılı günler kala gözler geçtiğimiz yılın Birinci Lig şampiyonu Küçük Kaymaklı ile İkinci Lig şampiyonu Yenicami arasında oynanacak KTSYD Kupası maçına çevrildi. Lig öncesi her iki takım açısından ciddi bir sınav niteliği taşıyan bu maç öncesi Yenicami, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

 

SAVUNMA VE DURAN TOP ÇALIŞTILAR

Yenicami dün sabah 7.30’da Gençlik Gücü antrenman sahasında duran top ve savunma ağırlıklı bir antrenman gerçekleştirdi. Ardından öğleden sonra 16.30’da Düzkaya Stadı’nda taktiğe yönelik bir çalışma daha yaptı.

Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel, takımın genel durumunun iyi olduğunu belirtirken, pazar günü oynayacakları KTSYD Kupası’nın lige başlamadan önemli bir hazırlık niteliği taşıdığını belirtti.

 

KARAYEL: “MAÇA ÖNEM VERİYORUZ”

Karayel, “Kupa lig öncesi önemli bir hazırlık olacak. Bunun yanı sıra kupada elde edilecek gelirin Somali’ye yardım amaçlı gönderilecek olması çok büyük anlam taşıyor. Bu konuda bizim de bir nebze katkımız olacağı için mutluyuz. Dolayısı ile bu maça önem veriyoruz” diye konuştu.

Küçük Kaymaklı’yı geçtiğimiz hafta izlediğini belirten Karayel, “Kaymaklı iyi bir takım. Güzel bir maç olacak. Hem katkı açısından hem de çekişmeli bir maç olacağından herkesi bu maça bekliyoruz” dedi.

 

MASSA GELİYOR, ÇIDAMLI BELİRSİZ

İbrahim Çıdamlı’nın bir rahatsızlığı olduğunu belirten Karayel, bu iki gün içinde yapılacak tahlillerde oyuncunun pazar günü oynayıp oynamayacağının belirleneceğini, bunun yanı sıra yabancı oyuncu transferleri Massa’nın da bugünlerde adaya geleceğini belirtti.

 

“GÖÇMEN KUŞLAR GİBİYİZ”

Antrenman yapacak saha konusunda da sıkıntılar yaşadıklarını belirten İltaç Karayel bu durumu esprili bir dille “Göçmen kuşlar gibiyiz” şeklinde yorumladı. Karayel Göçmenköy Sahası ve Okullar Sahası’nda kazı çalışmaları yapıldığından bu sahaları kullanamadıklarını ancak Göçmenköy, Düzkaya ve Güzelyurt kulüplerinin kendilerine saha konusunda çok yardımcı olduğunu sözlerine ekledi.

Yenicami bugün Güzelyurt’ta yapacağı taktik antrenmanla KTSYD Kupası hazırlıklarını sürdürecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 808 defa okunmuştur