KALELERİNİ GOLE KAPADILAR

KALELERİNİ GOLE KAPADILAR

U19 Ligleri geçtiğimiz hafta sonu oynanan 3’üncü hafta karşılaşmaları ile tamamlandı. Oynanan maçlar sonunda Süper Lig’de Gönyeli, Birinci Lig’de Ozanköy, İkinci Lig Doğu Grubu’nda Maraş ve İkinci Lig Batı Grubu’nda Yalova ha

A+A-

 

 

Süper Lig’de Gönyeli, Birinci Lig’de Hamitköy, İkinci Lig’de Maraş U19 takımları, oynadıkları üç maçta rakiplerine gol fırsatı vermediler

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

U19 Ligleri geçtiğimiz hafta sonu oynanan 3’üncü hafta karşılaşmaları ile tamamlandı. Oynanan maçlar sonunda Süper Lig’de Gönyeli, Birinci Lig’de Ozanköy, İkinci Lig Doğu Grubu’nda Maraş ve İkinci Lig Batı Grubu’nda Yalova haftayı lider olarak kapattılar.

Süper Lig’de 32 golün atıldığı 3’üncü haftada Gönyeli gençleri Lefke’yi 10-0 gibi farklı bir skorla mağlup etti. Elde ettikleri bu galibiyetle averaj ile Cihangir’in önünde bulunan Gönyeli, aynı zamanda bu ligde kalesinde gol görmeyen tek takımı olarak bulunuyor.

Birinci Lig’de mücadele eden Hamitköy gençleri 3 maçta attığı 3 gol ile 9 puan elde ederken, yine bu ligde kalesinde gol görmeyen tek takımı oldu.

Attığı 13 gol ve rakiplerine gol şansı tanımayan Maraş, İkinci Lig Doğu Grubu’nda liderlik koltuğunda bulunurken, İkinci Lig Batı Grubu’nda Yalova, haftayı ilk sırada tamamlayan ekip olarak dikkat çekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 726 defa okunmuştur