1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'HAK İHLALLERİNE KARŞI DURALIM'
JEFFREY, K.KAYMAKLI’DA

JEFFREY, K.KAYMAKLI’DA

Yaklaşık bir aydır yeni sezon çalışmaları kapsamında denemek amaçlı idmanlarına dahil ettiği yabancı oyuncuların performanslarından verim alamayan K.Kaymaklı, dün ülkemizde bildik bir ismi kadrosuna kattı. Geçen sezonki yabancı futbolcuları Ajah ile Jami

A+A-

 

Son şampiyon K.Kaymaklı yeni sezon hazırlıklarına devam ederken bir yandan da yabancı transfer sorununu çözmeye çalışıyor

Yaklaşık bir aydır yeni sezon çalışmaları kapsamında denemek amaçlı idmanlarına dahil ettiği yabancı oyuncuların performanslarından verim alamayan K.Kaymaklı, dün ülkemizde bildik bir ismi kadrosuna kattı.

Geçen sezonki yabancı futbolcuları Ajah ile Jamile’yi gönderdikten sonra yabancı futbolcu arayışına devam eden lig şampiyonu K.Kaymaklı, Düzce-Topuk Yaylası’nda denediği yabancı futbolculardan verim alamayınca Kuzey Kıbrıs’a yöneldi.

Bu bağlamda geçtiğimiz sezon B.Bağcıl’da yer alan orta saha futbolcusu Jeffrey ile anlaştı. Jeffrey ile prensip anlaşmasına varan K.Kaymaklı’nın önümüzdeki günlerde bu futbolcu ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 560 defa okunmuştur