İmam, camiye yerleşti!..

İmam, camiye yerleşti!..

Gönyeli’den gelen bir iddia bu… Gönyeli’de Din İşleri Dairesi tarafından görevlendirilen Gönyeli imamının Gönyeli Camisi’ne yerleştiğine yönelik iddialar var. İddia şu ki; imam, evinde kliması bozulunca, tüm ailesini klimalı orta

A+A-

 

Gönyeli’den gelen bir iddia bu… Gönyeli’de Din İşleri Dairesi tarafından görevlendirilen Gönyeli imamının Gönyeli Camisi’ne yerleştiğine yönelik iddialar var.

İddia şu ki; imam, evinde kliması bozulunca, tüm ailesini klimalı ortama Gönyeli Camisi’ne taşımış. Geceleri uyumak için camiye giden imamın bu davranışı, çevredekiler tarafından fark edilmiş.

İddiaların ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilinmez ancak Din İşleri Dairesi’nin olaya bir el atmasında yarar var.

 


 

Üç kez özel kalem müdürü olarak atandı

 

Sayamadık ama en az 3 görevden alma ve atama yaşadı İsa Nurçin… 

Önce Tarım Bakanlığı Özel Kalem Müdürü olan Nurcin, daha sonra Eğitim Bakanlığı Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirildi.

Son olarak ise İçişleri Bakanlığı Özel Kalem Müdürü oldu. Devlette her gün yeni bir görevden alma ve atama yaşanırken, hep aynı isimlerin başrol oynaması ise dikkat çekici…

 

 


 

Kıdem mi partizanlık mı?

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Denetleme ve Değerlendirme Kurulu Başkanlığı’na yapılan atama, bakanlık içerisinde huzursuzluğa neden oldu.

Gelen bilgilere göre ilkokul öğretmeni, Lapta Spor Kulübü koordinatörü Murat Aktuğ’un başkanlığa getirilmesi ciddi rahatsızlığa neden oldu.

Aktuğ’un Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy’a yakınlığı ile bilindiğini iddia eden çevreler, “Denetmenler arasında çok deneyimli kişiler vardı. Hatta bu işte kıdem ön planda olması gerekirken, partizanlık ön plana çıktı ve Aktuğ göreve getirildi” tepkisini ortaya koydu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1214 defa okunmuştur