IDMAN YAPACAK SAHA YOK

'IDMAN YAPACAK SAHA YOK'

Birinci Lig temsilcilerinden Lefke’de antrenman yapacak saha olmamasının sıkıntısı yaşanıyor. 15 Temmuz’da sezonu açan Lefke, antrenman yapacak saha bulmakta zorlanmasından dolayı tempo düşürdü. Sezon hazırlıkları kapsamında antrenman sahası

A+A-

 

 

Solkanat: “Antrenman yapacak saha bulamıyoruz bu nedenle antrenman sayımızı haftada dörde düşürmek zorunda kaldık”

 

Birinci Lig temsilcilerinden Lefke’de antrenman yapacak saha olmamasının sıkıntısı yaşanıyor. 15 Temmuz’da sezonu açan Lefke, antrenman yapacak saha bulmakta zorlanmasından dolayı tempo düşürdü.

Sezon hazırlıkları kapsamında antrenman sahası sıkıntısı yaşadıklarını ve hız kesmek zorunda kaldıklarını söyleyen Lefke Teknik Patronu Mehmet Solkanat, “Antrenman yapacak saha bulamıyoruz bu nedenle antrenman sayımızı haftada dörde düşürmek zorunda kaldık” dedi.

 

Kamp sonrası

7-14 Ağustos tarihleri arasında Kızılcahamam’da bir haftalık kamp yaptıklarını hatırlatan Solkanat, kamp iyi geçtiğini toplam dokuz antrenman ve bir maç yaptıklarını söyledi.

Kamptan döndükten sonra Yenicami, Göçmenköy ve Bağcıl olmak üzere üç hazırlık maçı oynadıklarını belirten Solkanat, bu maçlarda oyuncularının performansından memnun olduğunun altını çizdi.

 

BAF’LA HAZIRLIK MAÇI

Lefke, hazırlık maçları kapsamında yarın İkinci Lig temsilcisi Baf Ülkü Yurdu ile oynayacak. Maç Baf Ülkü Yurdu Antrenman Sahası’nda yapılacak.  

 

LEFKE’NİN PROGRAMI

Lefke’nin sezon başlayana kadar programı şöyle:

27 Ağustos Cumartesi: Osman Solkanat Anı turnuvası. Güzelyurt Zafer Stadı)

2-3 Eylül Lapta’da turnuva

5-12 Eylül: Kartepe’de Kamp

17 Eylül Cumartesi: Yıltan Tağman Anı Turnuvası

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 452 defa okunmuştur