HEYECAN DEVAM EDİYOR

HEYECAN DEVAM EDİYOR

Telsim Süper Lig’de 4’üncü hafta bugün ve yarın oynanacak maçlar ile tamamlanacak. Bugün üç ve yarın dört maç oynanacak ligde heyecan kaldığı yerden devam edecek. Bugün Çetinkaya, Türk Ocağı’nı konuk edecek. Ligdeki ilk galibiyetini geç

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig’de 4’üncü hafta bugün ve yarın oynanacak maçlar ile tamamlanacak. Bugün üç ve yarın dört maç oynanacak ligde heyecan kaldığı yerden devam edecek.

Bugün Çetinkaya, Türk Ocağı’nı konuk edecek. Ligdeki ilk galibiyetini geçtiğimiz hafta Lapta karşısında elde eden Çetinkaya, henüz galibiyet ile tanışmayan Türk Ocağı’nı Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda ağırlayacak.

Günün bir diğer önemli karşılaşması Güzelyurt Zafer Stadı’nda oynanacak. Henüz gol ve puan ile tanışamayan Düzkaya, Lefke’nin konuğu olacak.

İlk iki sırayı paylaşan ekiplerin mücadelesinde Yenicami ile Mağusa Türk Gücü, Gönyeli Stadı’nda kozlarını paylaşacaklar.

Telsim Süper Lig’de 4’üncü hafta yarın oynanacak dört maç ile tamamlanacak. Cihangir, kendi sahasında henüz tanışamadığı galibiyet için Lapta karşısına çıkacak. Konuk Lapta, ilk haftada elde ettiği galibiyetin ardından iki haftalık galibiyet hasretine son vermek için mücadele edecek.

Girne 20 Temmuz Stadı’nda Doğan Türk Birliği’nin konuğu bu yıl ilk kez en üst ligde mücadele eden Göçmenköy olacak.

Geçtiğimiz yılın şampiyonu Küçük Kaymaklı, yine geçtiğimiz yıl zirve yarışı verdiği Bostancı Bağcıl ile Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Üç maçta tek galibiyeti bulunan Tatlısu, henüz galibiyet ile tanışamayan Gönyeli ile Dr. Ali Özsoy Stadı’nda puan mücadelesi verecek. Maçlar saat 15.00’te oynanacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 643 defa okunmuştur