‘HERKES DENGELİ DAVRANSIN’

‘HERKES DENGELİ DAVRANSIN’

Hüseyin Kıral’ın hazırlayıp sunduğu ve her perşembe akşamı hafta sonunda oynanacak maçların nabzının tutulduğu Maça Doğru programına telefoniyen konuk olan Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef, 4’üncü haftada oynanan Yenicami-Mağusa Türk Gücü karşıla

A+A-

Hüseyin Kıral’ın hazırlayıp sunduğu ve her perşembe akşamı hafta sonunda oynanacak maçların nabzının tutulduğu Maça Doğru programına telefoniyen konuk olan Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef, 4’üncü haftada oynanan Yenicami-Mağusa Türk Gücü karşılaşmasında çıkan olaylar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Olaylara verilen cezaların Lefke’de gündem olduğunu belirten Mükellef, kendilerinin geçtiğimiz yıl aldığı cezaların ortada olduğunu, ceza verilecekse eşit davranılması gerektiğini belirtti.

 

“YENİCAMİ VE MTG DOST KULÜPLER”

Yenicami ve Mağusa Türk Gücü takımlarının kendileri için dost kulüpler olduğunun altını çizen Mükellef, “Bizim olaylardan daha vahim olaylar yaşandı. Demirler, yaralanmalar, sahaya taş atmalar. Bunlar bir asgari ücretle geçiştiriliyor. Biz 20 asgari ücret ödedik. Bilmiyorum artık bu çifte standart. Ceza kuruluna seslenmek istiyorum, lütfen herkes dengeli davransın. Bizim de şevkimiz kırılmasın istiyoruz. Biz bu ülkede gençliğe hizmet ediyoruz, futbola hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

“KENDİMİZİ SORGULUYORUZ”

Ülke gençliğine ve ülke futboluna hizmet ettiklerini belirten Mükellef, “Böyle birtakım olaylar yaşanır ve sadece benim takımım ciddi cezalar alırsa, ben de kendi kendimi sorgularım. Acaba ben ülke futboluna mı hizmet ediyorum, yoksa laf olsun diye buralarda duruyorum” diye konuştu.

Lefke gençliğinin kötü alışkanlıklardan uzak kalması için gecelerini gündüzlerine katarak bir takım çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Mükellef, herkesin dengeli davranmasını istedi. “Yarın Lefke Kulübü sahaya bir tek şişe atsın, herhalde ligden ihraç ederler” diyen Mükellef, tepkisini dile getirdi.

Lefke Spor Kulübü Başkanı Yıltaç Mükellef, bugün oynayacakları Göçmenköy maçına da değinirken sahaya 3 puan parolası ile çıkacaklarını, ve bu 3 puanı alan taraf olmak istediklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 732 defa okunmuştur