HEDEF, YENİCAMİ GALİBİYETİ

'HEDEF, YENİCAMİ GALİBİYETİ'

Süper Lig’e kendi sahasında Mağusa Türk Gücü yenilgisi ile başlayan Çatalköy’ün güçlü takımı Düzkaya, bu yenilgiye rağmen, bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Yenicami maçında yeni bir başlangıç yapmak isterken, bu maçtan galibiyet bekl

A+A-

 

 

 

 

Süper Lig’e kendi sahasında Mağusa Türk Gücü yenilgisi ile başlayan Çatalköy’ün güçlü takımı Düzkaya, bu yenilgiye rağmen, bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Yenicami maçında yeni bir başlangıç yapmak isterken, bu maçtan galibiyet bekliyor.

 

DEDEKORKUT: “HEDEF YENİCAMİ GALİBİYETİ”

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuşan Düzkaya Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, Yenicami maçında futbolcularından iyi futbol ve galibiyet beklediğini söyledi.

Lige, Mağusa Türk Gücü mağlubiyete başladıklarını anımsatan Dedekorkut,  MTG maçında Mustafa Tabakçı’nın gördüğü kırmızı kartın ardından, 60 dakika 10 kişi kalmanın kendilerini fazlası ile etkilediğini, buna rağmen yine de oyuncularının 10 kişi ile yaptığı mücadeleden memnun olduğunu vurguladı.

 

“10 KİŞİ KALMAMIZA RAĞMEN, BERABERLİĞİ DÜŞÜNMEDİK”

10 kişi ile oynarken, oyunun son bölümünde beraberliğe razı bir oyun ortaya koymamalarından dolayı, son dakikalarda golü kalelerinde gördüklerini ifade eden Dedekorkut, o maçı unutup deplasmandaki Yenicami maçına baktıklarını dile getirdi.

Dedekorkut,  Yenicami’nin ilk haftada aldığı skorun kendilerini çekindirmediğini, başkentte galip gelmek için mücadele vereceklerini iddia etti.

Yenicami maçında cezası biten Hüseyin Şevki’nin aralarına döneceğini buna karşılık, kırmızı kart gören Mustafa Tabakçı ve geçirdiği operasyondan sonra çalışmalara yeniden başlayan kaptan Serdar’ın bu maçta aralarında olmayacağını belirtti.

Dedekorkut son olarak, Düzkaya’nın ligde iyi bir yere gelmek için mücadelesine fair-play ruhu içerisinde devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 889 defa okunmuştur