1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇEVRE İÇİN NE YAPIYORUZ?
HEDEF AYNI: ŞAMPİYONLUK

HEDEF AYNI: ŞAMPİYONLUK

Geçtiğimiz sezon şampiyonu Küçük Kaymaklı, kamp dönüşü yollarını ayırdığı teknik direktörü Mehmetali Özgürgün yerine getirilen Mustafa Borataş, Kaymaklı ile ilk idmanını dün yaptı. Lefkoşa Attila Topaloğlu Stadı’nda gerçekleşen idmanda futbolcuları

A+A-

 

 

 

 

Mustafa Borataş, Küçük Kaymaklı’da resmen göreve başladı

 

Başman: “Yönetim kurulu olarak bu takımı Mustafa Borataş Hoca’nın yeniden şampiyon yapacağına inandığımızdan dolayı hoca ile anlaştık”

 

 

Geçtiğimiz sezon şampiyonu Küçük Kaymaklı, kamp dönüşü yollarını ayırdığı teknik direktörü Mehmetali Özgürgün yerine getirilen Mustafa Borataş, Kaymaklı ile ilk idmanını dün yaptı.

Lefkoşa Attila Topaloğlu Stadı’nda gerçekleşen idmanda futbolcularına konuşan Borataş, Küçük Kaymaklı’nın geçtiğimiz yıl yakalanan şampiyonluğu tekrarlamak istediğini ve hatta geçtiğimiz sezon kaçan Federasyon Kupası’nı da müzeye götürme arzusunda olduklarını belirtirken, tüm çalışmaların bu yönde olacağını ve hedefin geçtiğimiz sezon gibi şampiyonluk olduğunu vurguladı.

Oldukça neşeli geçen idmanı, Başkan Ali Başman ve bazı yöneticiler de izlerken, futbolcuların keyifli olmasından dolayı onlar da mutlu oldular.

Dünkü idmanı, önceki gün oynanan Serdarlı maçında belinden sakatlanan Coşkun da kenarda yönetimle birlikte izledi.

 

ALİ BAŞMAN: “YABANCI ARAYIŞI DEVAM EDİYOR”

Antrenmanı izleyen başkan Ali Başman, spor servisimize yaptığı açıklamada, “Takımın başına teknik direktör olarak kim gelirse gelsin bizim tek bir isteğimiz var bu takımı şampiyon görmek, hem de çifte şampiyon görmek” dedi.

Başman, “Bizler de yönetim kurulu olarak bu takımı Mustafa Borataş Hoca’nın yeniden şampiyon yapacağına inandığımızdan dolayı hoca ile anlaştık. Takımımızın kadrosu belli ve daha önceleri anlaştığımız TC kontenjanı için Bilal ve yapancı statüde Jeffrey’yi transfer ettik, hocamızın vereceği raporlar doğrultusunda ise eksik olan yapancımızı da o doğrultuda transfer edeceğiz” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 723 defa okunmuştur