Hanım işine ilgisi var!

'Hanım işine ilgisi var!'

Başbakan İrsen Küçük, mümkünse biraz sessiz kalsın. Çünkü ne zaman konuşsa bir şeyleri daha beter altüst ediyor. Dün yazmıştık ya Başbakan Gülin Küçük ve milletvekili Afet Özcafer’in, Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi ile Danimarka’ya gittiğini&

A+A-

 

 

Başbakan İrsen Küçük, mümkünse biraz sessiz kalsın. Çünkü ne zaman konuşsa bir şeyleri daha beter altüst ediyor.

Dün yazmıştık ya Başbakan Gülin Küçük ve milletvekili Afet Özcafer’in, Çalışma Bakanı Şerife Ünverdi ile Danimarka’ya gittiğini… Ve sormuştuk, Küçük ve Özcafer’in masraflarını kimin karşıladığını…

Başbakan Küçük, dün Meclis’te yanıtladı. “Kadına Şiddet ve Yaşlılar Evlerinin Denetimi Toplantısı” için Danimarka’ya giden eşinin uçak bileti dahi tüm masraflarını kendisi karşılamış. Üstelik bir de açıklama ihtiyacı hisseden Küçük, “Eşimin hanım işlerine ilgisi var” diye de ekledi. 


Denktaş-Ağaoğlu fena tartışmış!

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş ile Zübeyir Ağaoğlu geçtiğimiz akşam fena tartışmış… Ağaoğlu’nun eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş ve geçtiğimiz gün hayatını kaybeden İsmet Kotak hakkındaki bazı söylemleri, Denktaş’ın sinirlenmesine neden olmuş.

Ağaoğlu’nun sözlerine çok sert yanıt verdiği söylenen Denktaş ile Ağaoğlu arasında yaşananlar polise şikayete kadar varmış.

Bütün hastane personeli önünde gerçekleşen tartışma, polis karakolunda sonlanmış.

 


Emirkanı başına belayı aldı!

Kamu Hizmeti Komisyonu Sınav Müdürü Emir Emirkanı, ilkokul müdürü ve muavinlik sınavları sonucunda herkesin hedefindeki isim oldu. Bunun üzerine bir kadınla yaptığı iddia edilen telefon konuşması ortaya çıkınca iş içinden çıkılmaz hale geldi.

Polisin, Emirkanı hakkında “mevkii kötüye kullanma” suçlamasıyla başlatılan soruşturma kapsamında, yeni iddialar da gündeme gelmeye başladı. 

Şimdi merak edilen, polisin başlattığı bu soruşturma sonuca ulaşacak mı? Telefon konuşmasında ismi geçen kişiler polise şikayetçi olacak mı? Yoksa bu dosya kapatılacak mı?

 

 

 

Bu haber toplam 1493 defa okunmuştur