GÖZYAŞLARIYLA DOLU TÖREN

GÖZYAŞLARIYLA DOLU TÖREN

ZET Karting Kulübü’nün düzenlediği ve bu yıl dört yarış üzerinden tamamlanan 2011 KKTC Easykart Karting Şampiyonası’nın ödülleri, önceki akşam düzenlenen törenle verildi. Gözlerin yaşlarla dolduğu ödül töreni, alışılmışın dışında hüzünlü bir h

A+A-

 

 

 

ZET Karting Kulübü’nün düzenlediği ve bu yıl dört yarış üzerinden tamamlanan 2011 KKTC Easykart Karting Şampiyonası’nın ödülleri, önceki akşam düzenlenen törenle verildi. Gözlerin yaşlarla dolduğu ödül töreni, alışılmışın dışında hüzünlü bir havada gerçekleşti.

ZET Karting’deki Le Jardine’de gerçekleşen ödül töreninde şampiyonluk ödülünü alan Yıltan Muslu’nun, 16 Temmuz 2011’de motosiklet kazasında kaybettiğimiz Zeka Özteknik’in babası Erdinç Can Özteknik’e bir plaket verdi. Zeka’nın yarışlarında oluşan sinevizyon gösterisinin gerdiği duygular, Yıltan Muslu’nun üzerinde kendisi ve yeğeni Zeka Özteknik’in fotoğrafları ile “Yeğenim, hep bizimlesin” yazısı bulunan plaketi vermesiyle gözyaşlarına dönüştü.

Zeka Özteknik için saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın çalındığı ödül töreninde Cadet Kategorisi’nde başarılı olanlara ödüllerini ZET Karting Kulübü Başkanı Erhan Sencer verdi.

Senior Heavy Kategorisi’nde başarılı olan sporcular ödüllerini ZET Ltd. Direktörü Erdinç Özteknik’in elinden; Senior Light Kategorisi’nde başarılı olan sporcular ise ödüllerini ZET Karting Direktörü Murat Muslu’nun elinden aldı.

 

2011 KKTC Easykart Karting Şampiyonası’nda

kategorilerinde başarılı olup ödül alan sporcular şöyle:

Cadetler:

1-Ahmet Kofalı, 2-Kayan Senova, 3-Atakan Eray Aşık

 

Senior Light:

1-Yıltan Muslu, 2-Soyhan Çuvalcıoğlu, 3-Zeka Özteknik

 

Senior Heavy:

1-Oguz Ağan, 2-Serkan Hastürer, 3-Metin Oral

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1645 defa okunmuştur