GÖNYELİ FARK ATTI: 6-0

GÖNYELİ FARK ATTI: 6-0

2011-2012 futbol yeni sezon öncesi takımlarımız hazırlık karşılaşmalarına devam ediyor. Bu kapsamda dün Gönyeli sahasında 2’nci lig ekiplerinden Değirmenlik Spor Kulübü’nü ağırladı. Rakibine oranla daha kaliteli ve iyi bir kadroya sahip olan G

A+A-

 

 

2011-2012 futbol yeni sezon öncesi takımlarımız hazırlık karşılaşmalarına devam ediyor. Bu kapsamda dün Gönyeli sahasında 2’nci lig ekiplerinden Değirmenlik Spor Kulübü’nü ağırladı. Rakibine oranla daha kaliteli ve iyi bir kadroya sahip olan Gönyeli, maç sonunda 6-0’lık skor ile rahat bir galibiyet elde etti.

Süper lig ekiplerinden Gönyeli Spor Kulübü 2011-2012 yeni sezon öncesi hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Gönyeli 2’nci Lig ekiplerinden Değirmenlik ile karşılaştı. Gönyeli Stadı’nda karşı karşıya gelen taraflar sıcak havaya rağmen maçı izlemeye gelen taraftarlara güzel ve bol gollü bir maç izlettiler.

Maçın başlaması ile oyuna ve topa daha hâkim taraf Gönyeli oldu. Maçın gerek ilk devresinde gerekse ikinci devresinde Gönyeli oldukça baskın ve atak bir futbol oyun anlayışı içerisindeydi. Ev sahibi Gönyeli oyuncuları maçın genelinde pres yaparak top kazandı ve kazandığı topları iyi pas yaparak hızlı atağa çıkarak goller buldu. Gönyeli’ye oranla daha zayıf bir ekip olan Değirmenlik oyuncuları ise oyunu kendi yarı alanında kabullenip kontra atak yapma anlayışı içerisindeydi fakat pek başarılı ve etkili ataklar yapamadı. Oldukça sıcak bir hava koşulları altında oynan maçta, Gönyeli sahada istediğini yapan taraftı ve dünkü maçtan 6-0’lık skor ile rahat bir galibiyet elde ederek,  liglerin açılmasına sayılı günler kala iyi bir hazırlık maçı daha geçirdi.

 

Gönyeli Teknik Patronu Mustafa Piro, dünkü Değirmenlik karşılaşmasının tamamını tribünde izledi. Hazırlık karşılaşmasında tercihini sahada oyuncularının yanında kullanmaktan ziyade güneş gözlükleri ile tribünde oturmaktan kullandı. Sahadaki teknik ve taktik görevini yardımcısı Ali Kanlı’ya vermesi günün dikkat çeken bir olayı idi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 660 defa okunmuştur