GÖÇMEN, DOĞAN’A ODAKLANDI

GÖÇMEN, DOĞAN’A ODAKLANDI

Göçmenköy Spor Kulübü, önümüzdeki hafta sonu oynayacağı Doğan Türk Birliği maçı hazırlıklarına dün yaptığı yenileme antrenmanı ile başladı. Geçtiğimiz pazar günü Yenicami’ye 3-1 mağlup olan Göçmenköy, bugün ve yarın yapacağı antrenmanlar ile hazırl

A+A-

 

 

Göçmenköy Spor Kulübü, önümüzdeki hafta sonu oynayacağı Doğan Türk Birliği maçı hazırlıklarına dün yaptığı yenileme antrenmanı ile başladı.

Geçtiğimiz pazar günü Yenicami’ye 3-1 mağlup olan Göçmenköy, bugün ve yarın yapacağı antrenmanlar ile hazırlıklarını sürdürecek, cuma günü yapacağı son antrenman ile hazırlıklarını tamamlayacak.

 

EMRE ANTRENMANDA

Göçmenköy, geçtiğimiz pazar günü oynadığı Yenicami maçı öncesinde Emre ve Borga’nın rahatsızlık haberi ile bu maça eksik çıkmıştı. Maç sabahı hastaneye kaldırılan oyuncular bu maçta forma giyememişti.

Dün gerçekleştirilen yenileme antrenmanda yer alan Emre’nin halsiz oluşu gözlemlenirken, Borga’nın henüz rahatsızlığını tam olarak atlatamadığı öğrenildi. Borga’nın en geç çarşamba günü yapılacak antrenmana katılabileceği belirtiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 721 defa okunmuştur