GİRNE’DE TOL ÜSTÜNLÜĞÜ : 2-0

GİRNE’DE TOL ÜSTÜNLÜĞÜ : 2-0

Girne Bölgesi’nin iki takımı Türk Ocağı ile Tatlısu dün Girne 20 Temmuz Stadı’nda hazırlık maçı için karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz sezon ikinci ligde play-off oynayarak birinci lige yükselen Türk Ocağı ile ligi sekizinci tamamlayan Tatlısu

A+A-

 

 

Geçtiğimiz sezon ikinci ligde play-off oynayarak birinci lige yükselen Türk Ocağı ile ligi sekizinci tamamlayan Tatlısu önümüzdeki sezon için yaptıkları hazırlık maçı sonunda Türk Ocağı sahadan 2-0 galip ayrıldı.

 

 

Sinem BAŞTAŞ-Gürtap DAVUTOĞLU

Girne Bölgesi’nin iki takımı Türk Ocağı ile Tatlısu dün Girne 20 Temmuz Stadı’nda hazırlık maçı için karşı karşıya geldi.

Geçtiğimiz sezon ikinci ligde play-off oynayarak birinci lige yükselen Türk Ocağı ile ligi sekizinci tamamlayan Tatlısu önümüzdeki sezon için yaptıkları hazırlık maçı somunda Türk Ocağı sahadan 2-0 galip ayrıldı.

Takımların birbirine üstünlük sağlayamadığı karşılaşmanın ilk devresinde istenilen performans alınamadı. Futbolcuların tam olarak hazır olmadığı görülen karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında Tatlısu’ya göre daha üstün bir performans sergileyen Türk Ocağı, yabancı futbolcusu Sisey ve genç Direnç’in kaydettiği gollerle maçı 2-0 kazandı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 586 defa okunmuştur