GİRNE STADYUMLARI SEZONA HAZIR

GİRNE STADYUMLARI SEZONA HAZIR

Uzun bir aradan sonra bugün ve yarın oynanacak maçlarla başlayacak olan Kuzey Kıbrıs Telsim Süper ve Birinci Ligi futbol karşılaşmaları için Girne bölgesini temsil edecek olan takımlarımızın müsabakalarını oynayacakları stadyumlardaki eksiklikler tamamlan

A+A-

 

 

Girne bölgesinin en gözde stadı olan 20 Temmuz Stadı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı ve Girne Halk Evi olmak üzere üç takıma ev sahipliği yapacak

 

Uzun bir aradan sonra bugün ve yarın oynanacak maçlarla başlayacak olan Kuzey Kıbrıs Telsim Süper ve Birinci Ligi futbol karşılaşmaları için Girne bölgesini temsil edecek olan takımlarımızın müsabakalarını oynayacakları stadyumlardaki eksiklikler tamamlandı.

Yeni sezon öncesinde gerek sahalara, gerek tribünlere, gerekse kafeteryalara yapılan son düzenlemelerle birlikte hafta sonu başlayacak olan 2011–2012 futbol sezonu maçlarına hazır hale getirildi.

 

BAKIM VE ONARIMLARI YAPILDI

Kulüplerin hazırlıklarının yanı sıra müsabakaların oynanacağı birçok stat da tatil döneminden bakımdan geçirildi. Girne bölgesinin en gözde stadı olan 20 Temmuz Stadı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı ve Girne Halk Evi olmak üzere üç takıma ev sahipliği yapacak. Hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen bazı takımlar müsabakalar için hazırlıklarına son rötuşları yaparken, bu güzel organizasyona ev sahipliği yapacak olan statlarda da bakım onarım ve tadilatlarla müsabakalara en iyi şekilde ev sahipliği yapacak duruma getirildi.

 

İKİ LİGDE 8 GİRNE TAKIMI

Kuzey Kıbrıs Telsim Birinci Süper Lig’de toplam 14 takım karşılaşırken; Bu ligde Girne bölgesinde Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı, Düzkaya, Tatlısu, Lapta takımları olmak üzere toplam 5 takım, Telsim Birinci Lig’de ise Ozanköy, Yeşilova ve Esentepe olmak üzere 3 takım mücadele edecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 754 defa okunmuştur