GİRNE  KAZIN’LA DEVAM DEDİ

GİRNE 'KAZIN’LA DEVAM' DEDİ

CTP Gençlik Örgütü İlçe kongreleri devam ederken CTP Gençlik Örgütü Girne İlçesi de dün akşam kongresini gerçekleştirdi.

A+A-

 

 

 

CTP Gençlik Örgütü İlçe kongreleri devam ederken CTP Gençlik Örgütü Girne İlçesi de dün akşam kongresini gerçekleştirdi.

CTP Gençlik Örgütü Genel Başkanı Haşim Kiracıoğlu, CTP-BG Girne İlçe Başkanı Erkan Eminağa Gençlik Örgütü MYK üyeleri ile, bölge Milletvekilleri ve ve ilçe yöneticilerinin bulunduğu kongrede  CTP Gençlik Örgütü Genel Başkanı Haşim Kiracıoğlu,CTP Girne Gençlik Örgütü İlçe Başkanı Ersan Kazın ve CTP Girne İlçe Başkanı Erkan Eminağa birer konuşma yaptı.

Haşim Kiracıoğlu yaptığı konuşmada gerek partililerin, gerekse Kıbrıs Türk halkının her zamankinden daha fazla CTP’ye ihtiyacı olduğunu vurguladı ve bunun doğal yansıması olarak da gençlere her alanda duyulan ihtiyacın karşılanmasında CTP Gençlik Örgütü olarak tüm gücün ortaya konması gerektiğini vurguladı. İlçe Başkanı Erkan Eminağa ise yaptığı konuşmada CTP’nin varoldğu günden beri gerek parti içinde ve dışında tüm gençlere özel bir önem gösterdiğini, kaydederek, yeni dönemde görev alacak olan yönetim kuruluna başarılar diledi.

CTP Girne Gençlik Örgütü Başkanı Ersan Kazın ise yaptığı konuşmada geçmiş dönemde başarılı işler yaptıklarını, önümüzdeki dönemde ise eksik bıraktıkları noktaların özeleştirisinide yaparak daha da başarılı işler yapma hedefinde olduklarını bunun için de CTP’nin şiarı  olan “birlik, mücadele, dayanışma” olgusu ile hareket edeceklerini kaydederek, tüm üye ve sempatizanlardan destek talebinde bulundu. Faaliyet raporunun görüşülmesinin ardından gerçekleşen seçimde yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı şöyle gerçekleşti:

İlçe Başkanı:Ersan Kazın

İlçe Sekreteri:Emine Yüksel

Örgüt Sorumlusu:Sadi Erdendoğ

Eğtim Sorumlusu:Dünce Önal

Yüksek Öğrenim Sorumlusu:Oğuz Dimililer

Sivil Toplum Örgütleri Sorumlusu:Zeka Fındık

Sosyal Aktiviteler Sorumlusu:Güran Ataker

Mali Sayman ve Basın Yayın Sorumlusu: Anıl Kurtdemir

Yerel Yönetim Sorumlusu:Umut Dönmezer

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1373 defa okunmuştur