GENÇLER SPORA DOYDU

GENÇLER SPORA DOYDU

Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM)’in bu yıl 5 Eylül-23 Eylül tarihleri arasında 2’ncisini düzenlediği Mağusa Gençlik Festivali kapsamında sokak basketbolu turnuvası geçtiğimiz hafta son yapıldı. MAGEM etkinliği olarak ilk kez düzenlenen turnuvaya

A+A-

 

 

 

MAGEM’in düzenlediği Sokak Basketbolu ve Bilardo Turnuvası, geçtiğimiz hafta Cuma ve Cumartesi geceleri gerçekleştirildi

 

Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM)’in bu yıl 5 Eylül-23 Eylül tarihleri arasında 2’ncisini düzenlediği Mağusa Gençlik Festivali kapsamında sokak basketbolu turnuvası geçtiğimiz hafta son yapıldı. MAGEM etkinliği olarak ilk kez düzenlenen turnuvaya 100’ü aşkın sporcu katıldı.

16 Eylül Cuma günü ilk tur maçları, 17 Eylül Cumartesi günü çeyrek final, yarı final ve final karşılaşmalarının yapıldığı turnuvada, ödül töreni de düzenlenerek dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

Bilardo’da İnce-Şanlısoy çifti şampiyon

Bunun yanında, 17 Eylül’de saat 10:00’da başlayıp akşam 22:30 kadar süren Bilardo Turnuvası da yapıldı. Magem Bilardo Salonu’nda Çiftli 8 Top Bilardo Turnuvası’na katılan 26 bilardocu kıyasıya yarıştı.

 

MAGEM Bilardo Turnuvası sonuçları şöyle:

1)Mustafa İnce-Mehmet Şanlısoy

2)Berk Mehmetçik-Mehmetali Sözgen

3)Rüstem Aygünlü-Emir Konuklu

 

Basketbol Maçlarının Sonuçları:

 

Büyük Erkekler

1)Sick Team

2)Famagusta Lakers

Genç Erkekler

1)DAÜ1

2)Magem

Küçük Erkekler

1)Magem Mavi

2)Magem Turuncu

Minik erkekler

1)Magem Turuncu

2)Magem Mavi

 

FESTİVALİN FİNALİ TENEKE KONSERİYLE YAPILIYOR

23 Eylül’de Salamis Antik Tiyatro’da saat 21:00’da Türkiye’nin sevilen rock gruplarından Teneke’nin konseri yer alacak. Konserin tüm geliri Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı, SOS Çocuk Köyü, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Vakfı’na bağışlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 973 defa okunmuştur