1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. GAÜ mezunlarından ‘Grup Rast’lı kutlama
GAÜ mezunlarından ‘Grup Rast’lı kutlama

GAÜ mezunlarından ‘Grup Rast’lı kutlama

GAÜ 31. Dönem Mezuniyet Balosunda, Kıbrıs’ın ünlü gruplarından “Grup Rast” ve GAÜ Band sahne alırken, mezunlar gecede doyasıya eğlendi.

A+A-

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 31. Dönem Mezuniyet Balosunda, Kıbrıs’ın ünlü gruplarından “Grup Rast” ve GAÜ Band sahne alırken, mezunlar gecede doyasıya eğlendi.

GAÜ 31. Dönem Mezunlarının ve arkadaşlarının katıldığı geceye ayrıca, GAÜ Akademik ve idari kadrosuda eşlik ederken, gecede duygusal anlar da yaşandı. Mezun olan öğrenciler ile gerçekleştirilen röportajda,  öğrenciler büyük bir mutluluk içerisinde olduklarını belirtirlerken, aynı zamanda arkadaşlarından ayrılacakları için de üzüntü içinde olduklarını söylediler.

g1-002.jpg

g2-002.jpg

Gecede Konuşma yapan GAÜ Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk, şunları söyledi;

“Büyük GAÜ ailesi olarak birlikte olmaktan dolayı çok mutluyuz. Biz çok büyük bir aileyiz ve bu aile dünya’ya sizin gibi dünya insanı olan öğrencileirmizi elçilerimiz olarak gönderiyoruz. Sizleri çok seviyor ve unutmayacağız. Yeni Hayatınızda hepinize başarılar diliyorum” diyerek, herkese iyi eğlenceler diledi.

Grup Rast’ın muhteşem performansı ile devam eden gecede, öğrenciler doyasıya eğlenirken, gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ile unutulmaz anlar yaşadı.
 

Bu haber toplam 1733 defa okunmuştur
Etiketler :