Forest’in Düzce mesaisi başladı

Forest’in Düzce mesaisi başladı

Yeni sezon hazırlıkları için Düzce’de kampa giren son şampiyon Küçük Kaymaklı, idmanlara başladı. Kampın ilk günü yorucu geçen bir otobüs yolculuğundan sonra tesislere yerleşen takım, akşamüzeri yaklaşık iki saatlik bir top çalışması yaptı. KR

A+A-

 

 

Yeşil-siyahlılar dün sabah ilk olarak antrenör Uğur Çorba yönetiminde bir kros çalışması yaptı. Daha sonra sahada yaklaşık bir saatlik bir çalışma yapan takım, akşam saatlerinde ise günün ikinci idmanını gerçekleştirdi

 

 

Ahmet ÖZYAŞAR (KTSYD-Düzce)

Yeni sezon hazırlıkları için Düzce’de kampa giren son şampiyon Küçük Kaymaklı, idmanlara başladı.

Kampın ilk günü yorucu geçen bir otobüs yolculuğundan sonra tesislere yerleşen takım, akşamüzeri yaklaşık iki saatlik bir top çalışması yaptı.

 

KROS YAPILDI 

Yeşil-siyahlılar dün sabah ilk olarak antrenör Uğur Çorba yönetiminde bir kros çalışması yaptı. Daha sonra sahada yaklaşık bir saatlik bir çalışma yapan takım, akşam saatlerinde ise günün ikinci idmanını gerçekleştirdi.

Akşam çalışmasında teknik direktör Mehmetali Özgürgün yönetiminde futbolcular taktik çalışması yaptılar ve böylece kampın ikinci günü çalışmaları tamamlamış oldu.

 

TESİSLER BEĞENİLDİ

Düzce’de bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yapan Küçük Kaymaklılı teknik heyet ve futbolcular, tesislere hayran kaldılar.

Bünyesinde bulundurduğu iki adet çim saha ve birçok aktivite merkezi ile son derece donanımlı olan Topuk Yaylası tesislerini çok beğendiklerini belirttiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 631 defa okunmuştur