FİNALİN ADI TATLISU – GENÇLİK GÜCÜ

FİNALİN ADI TATLISU – GENÇLİK GÜCÜ

Tatlısu Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Osman Perçinkardeşler Anı Turnuvası dün oynanan ilk gün karşılaşmaları ile tamamlandı. Beyler Beyi Ali Özsoy Stadı’nda oynanan maçlarda Gençlik Gücü ile Ozanköy ve Tatlısu ile Türk

A+A-

 

 

 

Turnuvanın ilk gününde Gençlik Gücü Ozanköy’ü penaltılarla mağlup ederken, Tatlısu Türk Ocağı’nı 3-1 yendi

 

Tatlısu Spor Kulübü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Osman Perçinkardeşler Anı Turnuvası dün oynanan ilk gün karşılaşmaları ile tamamlandı. Beyler Beyi Ali Özsoy Stadı’nda oynanan maçlarda Gençlik Gücü ile Ozanköy ve Tatlısu ile Türk Ocağı takımları karşılaştılar.

Günün ilk karşılaşmasında sahaya çıkan Gençlik Gücü ve Ozanköy takımları arasında oynanan karşılaşmanın 90 dakikası 2-2’lik sonuç ile tamamlandı. Maçın ardından geçilen seri penaltı atışları sonrasında Gençlik Gücü 7-6’lık skor ile rakibi Ozanköy’ü mağlup ederek ilk finalist oldu.

Günün diğer maçında Tatlısu ile Türk Ocağı takımları karşılaştılar. Turnuvaya ev sahipliği yapan Tatlısu rakibini 3-1 mağlup ederek finale kalan diğer takım oldu.

Osman Perçinkardeşler Anı Turnuvasında bugün saat 15.00’te üçüncülük maçı için Türk Ocağı ve Ozanköy karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından finalde Tatlısu ve Gençlik Gücü mücadele edecekler

 

 

 

Bu haber toplam 661 defa okunmuştur