FİNALİN ADI KONDU

FİNALİN ADI KONDU

KTSYD’nin her yıl geleneksel olarak düzenlenen basın turnuvasında yarı final maçları tamamlandı Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen halı saha basın turnuvasında BRT TV ve Havadis Gazetesi finalde şampiyonlu

A+A-

 

 

 

KTSYD’nin her yıl geleneksel olarak düzenlenen basın turnuvasında yarı final maçları tamamlandı

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen halı saha basın turnuvasında BRT TV ve Havadis Gazetesi finalde şampiyonluk için mücadele edecek.

Türk Bankası sponsorluğunda Küçük Kyamaklı Muhtar Yusuf Halı Saha’sında önceki akşam oynanan yarı final maçlarında BRT TV, Avrasya TV’yi 8-2 mağlup ederek finale yükselirken, gecenin ikinci maçında Havadis Gazetesi ile BRT Spor takımları karşılaştı.

Normal süresi 3-3 berabere biten karşılaşmada penaltı atışları sonrasında Havadis Gazetesi 8-7 galip gelerek finale yükseldi.

Grup maçlarında da karşılaşan ve BRT TV’nin galip geldiği maçın rövanşında iki takımın finaldeki mücadelesinin büyük çekişme içinde geçmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl yapılan final maçında da BRT ile Havadis Gazetesi karşılaşmış ve BRT karşılaşmayı kazanarak şampiyon olmuştu.

 

ÜÇÜNCÜLÜK VE FİNAL MAÇLARI YARIN AKŞAM

 

Yarın saat 20.00’de oynanacak maçta BRT Spor ile Avrasya TV üçüncülük için karşılaşırken, saat 21.00’deki finalde BRT TV ile Havadis Gazetesi şampiyonluk için karşılaşacak.

Final maçı sonrasında düzenlenecek törende dereceye girecek takımlara ödülleri yetkililer tarafından verilecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 647 defa okunmuştur