FELAKET GECESİ

FELAKET GECESİ

Kaza haberi ile başladığımız hafta sonuna, dün akşam art arda gelen trafik kazaları haberleri eklendi. Lefkoşa’daki kazada bir aracın çarptığı Shahid Khan öldü, İskele’de motosiklet sürücüsü Abdulkadir Ece’nin ayağı koptu. Yayalar

A+A-

Kaza haberi ile başladığımız hafta sonuna, dün akşam art arda gelen trafik kazaları haberleri eklendi. Lefkoşa’daki kazada bir aracın çarptığı Shahid Khan öldü, İskele’de motosiklet sürücüsü Abdulkadir Ece’nin ayağı koptu.

 

 

Yayaları ezdi, geçti! 1 ölü

 

Didem MENTEŞ

Lefkoşa-Mağusa ana yolu üzerinde, Haspolat civarlarında dün gece meydana gelen trafik kazası sonucu 23 yaşındaki Pakistan uyruklu Shahid Khan hayatını kaybetti. Kaza; Mağusa istikametinden Haspolat’a doğru gitmekte olan Kemal İzveren’in (E-35) yönetimindeki CT 200 plakalı araçla, önünde aniden fren yapan salon araca çarpmamak için direksiyon hakimiyetini kırması üzerine, Kascon Şirketi önünde yol kenarında durmakta olan Shahid ve Akailav Khan’a çarpması sonucu oldu.

 

Motosiklet sürücüsünün ayağı koptu!

Ahmet İLKTAÇ

İskele-Lefkoşa ana yolu üzerinde, Anfora alışveriş merkezi yakınlarında dün akşam meydana gelen feci trafik kazasında Lefkoşalı Abdulkadir Ece (51)’nin ayağı bileğinin hemen üstünden koptu. Kopan ayağı ile birlikte acilen Gazimağusa Hastanesi’ne kaldırılan Ece, yapılan ilk yardım tedavisinden sonra, kopuk ayağı buzdolabına konarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne nakledildi. Ece, Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi altına alındı.

 

Haberin tüm ayrıntıları bugün YENİDÜZEN’de

Bu haber toplam 2293 defa okunmuştur