FAST BREAK HAZIR

FAST BREAK HAZIR

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2011-2012 sezonunda da Basketbol Federasyonu tarafından kurulan Fast Break basketbol takımımızın, Türkiye Erkekler Bölgesel Lig maçları 22 Ekim Cumartesi günü başlıyor. Ankara grubunda, sekizli grupta mücadele edecek olan tak

A+A-

 

 

 

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2011-2012 sezonunda da Basketbol Federasyonu tarafından kurulan Fast Break basketbol takımımızın, Türkiye Erkekler Bölgesel Lig maçları 22 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

Ankara grubunda, sekizli grupta mücadele edecek olan takımımız Fast Break, ilk maçını, Çankırı Belediye takımı ile Ankara’da oynayacak.

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 12 grupta, 120 takım mücadele edecek. Takımımız Fast Break altıncı grupta Anadolu Basket, Ankara DSİ-Era Grup, Ankara Üniversitesi, Doruk Güneş, Turgut Özal Üniversitesi, Söğütsen Seramik ve Çankırı Demir mücadele edecek. Gruplarında ilk üçe giren takımlar ise yeni sezonda Türkiye Basketbol Üçüncü Ligi’nde mücadele edecek.

 

ÜÇ TC’Lİ OYNAYABİLİR

Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde dikkat çeken önemli unsurlardan bir tanesi takımımız Fast Break’in KKTC sınırları içerisinde kurulmuş olması ve takımda sadece üç TC uyruklu oyuncu olması.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından alınan karara göre Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan diğer takımlar da sadece yabancı olarak üç KKTC’li oyuncu bulundurabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1260 defa okunmuştur