EĞİTİM DAÜ’DE, DİPLOMA WARWICK’DEN

EĞİTİM DAÜ’DE, DİPLOMA WARWICK’DEN

DAÜ ile Warwick Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği anlaşmasına göre, bazı yüksek lisans programlarının eğitimi DAÜ olanakları ile öğrencilere sunulacak.

A+A-

 

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) ile İngiltere'nin Warwick Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği anlaşmasına göre, 2011-2012 akademik döneminde Warwick Üniversitesi’nin bazı yüksek lisans programlarının eğitimi DAÜ olanakları ile öğrencilere sunulacak.

 

DAÜ’den yapılan açıklamaya göre, verilecek derslerle küresel öğrenci kitlesine ulaşmak hedefleniyor.

 

DAÜ kampusu içerisinde yapılacak Warwick Üniversitesi “Supply Chain and Logistics Management - Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi” ile “Engineering Business Management - Mühendislik İşletme Yönetimi” yüksek lisans dersleri, her iki üniversitenin uzman öğretim üyeleri tarafından verilecek.

 

Her iki yüksek lisans programına kayıt yaptıracak öğrenciler, Warwick Üniversitesi’nin yüksek lisans diplomasına sahip olabilecek.

 

Modüler bir program olarak sunulan eğitim programı, bir yıl içerisinde tamamlanabilecek. Öğrenciler modüller yanında bir tez hazırlayacaklar.

 

Programlara kayıtların sürdüğü bildirilirken, ilgilenen adayların başvuru formu, diploma, 2 fotoğraf ve pasaport fotokopisi ile 19 Eylül tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

 

Adaylar daha fazla bilgiye ve başvuru formuna http://executiveeducation.emu.edu.tr adresinden ulaşabilecekler.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 936 defa okunmuştur