EASYKART TESCİLLENİP TAMAMLANDI

EASYKART TESCİLLENİP TAMAMLANDI

ZET Karting Kulübü Birliği’nin düzenlediği KKTC 2011 Easykart Şampiyonası’nın son iki yarışını içeren Double - Header yarışı iptal edildi. Sporcuların yönetime, yarışma modunda olmadıklarını belirterek, Double - Header yarışında yarışmak iste

A+A-

 

 

ZET Karting Kulübü Birliği’nin düzenlediği KKTC 2011 Easykart Şampiyonası’nın son iki yarışını içeren Double - Header yarışı iptal edildi.

Sporcuların yönetime, yarışma modunda olmadıklarını belirterek, Double - Header yarışında yarışmak istemeyince, yönetim yarışı iptal etti.

ZET Karting Kulübü Birliği 4’üncü yarışın puan durumları üzerinden KKTC 2011 Easykart Şampiyonası’nın tescil edilip, tamamlanmasını kararlaştırdı.

 

ZEKA’YA SAYGI

Yine 2011 KKTC Easykart Karting Şampiyonası’nda yarışan sporcuların isteği üzerine, sporcular bugün saat 10.30’da ZET Uluslararası Karting Pisti’nde buluşacaklar ve Dünya Easykart Karting Şampiyonu Zeka Özteknik anısına piste bir tur atacaklar.

Daha sonra yarış tulumları ile birlikte Lefkoşa Kabristanlığı’na gidecek olan sporcular, burada da Zeka Özteknik’in mezarı başında saygı duruşunda bulunacaklar.

 

KKTC 2011 Easykart Şampiyonası son puan durumu:

Senior Light Kategorisi’nde

1.Yıltan Muslu                   149 Puan

2.Soyhan Çuvalcıoğlu       141 Puan

3.Zeka Özteknik                 122 Puan

 

Senior Heavy Kategorisi’nde

1.Oğuz Ağan           154 Puan

2.Serkan Hastürer   142 Puan

3.Metin Oral               58 Puan

 

Cadet Kategorisi’nde 

1.Ahmet Kofalı                  151 Puan

2.Kayan Senova               141 Puan

3.Atakan Eray Aşık             60 Puan

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 991 defa okunmuştur